![]() |
Bende van 15 slaat tiener zonder reden in elkaar
Weer een schoolvoorbeeld van het typische hyenagedrag. :twisted:
Roy Meersman (19) uit Bazel is het voorbije weekend in Hamme zwaar toegetakeld door een bende van vijftien vechtersbazen. De jongeman is minstens een week werkonbekwaam. Zijn blauw oog is het meest zichtbaar, maar aan de rechterhelft van zijn gezicht zijn ook zijn oogkas, sinus en kaakbeen gebroken. Zijn arm en ribben zijn verstijfd. http://www.nieuwsblad.be/article/det...tm_campaign=pm |
Mss de gazet hier posten zeg
|
Ik ben zooooo blij met de 'verrijkertjes', wat moeten onze linxe cultuurrelativistische zelfhatende multiKulvriendjes toch trots zijn, telkens ze zo'n bericht lezen!
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Onder dat artikeltje staat commentaar waarin ene zegt dat mensen uitwijken van Sint-Niklaas naar randgemeenten door allochtonen die het verbrodden.
Wtf in Sint-Niklaas ook al ? En in Hamme wonen ook al zoveel allochtonen ! Dat is toch nog geen stad ? |
Citaat:
Maar voor leugens ga ik wel naar de plein hoor !!! |
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Daarom zou ik graag van hem weten waar of welke leugens er in het artikel staan. |
Citaat:
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
En heb ik nog een vraag voor u open staan duveltje 382. http://forum.politics.be/showpost.ph...0&postcount=10 |
Citaat:
denk dat je anders zou piepen mocht je in elkaar geslaan worden door een groep van 15 jongegasten. Blijkbaar is dat voor u de normaalste zaak van de wereld? |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:57. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be