![]() |
namen voor honden
Wie kent er originele namen voor onze vrienden de honden ?
Laatst heb ik een man ontmoet die zijn schepershond " pastoor " genaamd heeft...:lol: |
Gaweg!
En dan roept ge later... 'Gaweg, kom hier!' |
Street Dog ko ici
Wa moeilijk om uit te spreken,maar toch |
ie
|
Rubella.
|
Er was een Amerikaans officier die in de 2de wereld oorlog zijn zwarte hond Nigger had genoemd.
|
Knobeltje.
Haspengouwboertje. Spookgestalte. Sabeltandje. Sabeltandje kwam van de verhaaltjes die ik vroeger aan de kinderen vertelde bij het slapengaan. Dat waren de avonturen van een hond en een kuiken, Sabeltandje en Snaveltandje. |
Citaat:
|
Ik heb 3 spaanse windhonden en een mini pincherke.
Onze windhonden heten Eowyn, Fiebe en Obi. Het klein pincherke heet Nero. Voor hen hadden we een dalmatier. Die noemde Poes. Als we in het park 'Poes' stonden te roepen en er kwam een uitgelaten Dalmatier afgelopen ...tja dan hadden we wel bekijks. Hondennamen van vrienden: Whisky (Engelse Bulldog, broer van Zaki ) Bierke (Cocker ,roepnaam Birre ) Bij alletwee succes verzekerd als je op een terras naar je hond roept. Andere namen: Swiffer, Javelleke (als parodie op Channeleke en op de urinegeur van de hond :| ) , Petarke ( was ne Basset, afgaande op zijn ogen....) , Zaki (is ne engelse bulldog met ferme familiejuwelen 8-) ) |
Citaat:
|
Biff was de naam van de hond van één van de unix-ontwerpers, en het werd ook de naam van het unix programma dat de electronische post levert. Naar verluidt omdat de hond Biff het niet op postbodes begrepen had en iedereen dus direct genotifieerd werd van "new mail" door het geblaf.
"Mohammed" als naam zal je dan weer heel populair maken bij de allochtone buren, of in het stadspark bijv... |
dogsbollocks
|
Citaat:
OPCD :roll: |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Sorry , voor de niet westvlamingen...da betekend "befhond" 8-) |
"vriend" lijkt me wel leuk.
|
Ik ken iemand, gene gewone gast. Die woont in Borgerhout op een appartementje. Die mings heeft twee amerikanse staffords. Den ene heeft 'm bruine genoemd en de andere trut.
Die kerel veegt aan alles vierkant zijn kloten. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:20. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be