![]() |
De Brusselse lijstverbinding is rond. Met de lijstverbinding proberen CD&V/N-VA, SP.A-Spirit, VLD-Vivant, Groen! en de kleine, Belgicistische lijst BUB het Vlaams Blok een zetel te ontfutselen.
Door alle reststemmen van de partijen bij elkaar te voegen en tussen de partijen die meedoen te verdelen, zorgt de lijstverbinding er voor dat een meerderheid van het Vlaams Blok - de grootste Vlaamse partij in Brussel de regeringsvorming niet kan blokkeren. N-VA kiest voor België ipv voor Vlaamse Staat!!! Kunnen ze nog platter op de buik gaan voor Di Rupo en co? |
uw vlaams blok heeft anders wel al duidelijk genoeg gezegd dat ze brussel niet willen vervlaamsen en dat ze zeker de regeringsvorming willen blokkeren. :roll:
om dan nog maar te zwijgen over hun campagne in brussel |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
[/url] |
Citaat:
|
Neem toch geen aanstoot aan wat die BUB'er zegt... Volgens BUB is de NVA schuldig aan racisme tegenover de Walen... :lol:
|
Citaat:
Laat die knul toch naar de rechtbank gaan dan kunnen we nog wat harder lachen met onze Vlaamslievende Belgique-Bruxelles-Braband-nationalist en meester in het Francofone recht. |
Misschien kunnen wij ook naar het Centrum voor gelijkheid van kansen en racismebestrijding stappen en het BUB aanklagen voor racisme tegenover de Vlamingen. Da's bijna zo belachelijk :)
|
[quote="Riksken"]De Brusselse lijstverbinding is rond. Met de lijstverbinding proberen CD&V/N-VA, SP.A-Spirit, VLD-Vivant, Groen! en de kleine, Belgicistische lijst BUB het Vlaams Blok een zetel te ontfutselen.
[quote] En terecht!!! Verwachten de Blokkers ook nog dat de N-VA een partij gaat steunen die mee de kiesdrempel heeft doen invoeren? Over de rest heeft vrijevlaming al geantwoord. |
De N-VA'ers haten de BUB dus minder als het Blok? :twisted:
|
kennelijk wel he als ze een lijstverbinding(=samenwerkingsverbond) sluiten met alle vlaamse partij'en uitgezonderd het VB... :lol:
|
Citaat:
|
terechte opmerking van Patriot. Liever een verbond met BUB dan met Vlaams blok ?
Vreemd |
Citaat:
1. wij willen Brussel beter besturen dan de prutsers van nu. 2. wij willen Brussel helemaal niet blokkeren, integendeel 3. wij willen Brussel en de Brusselaars meer kansen bieden 4. wij willen evenveel rechten dan franstaligen door respect voor onze taal 5. wij zijn voor een evenwaardig tweetalig statuut en toepassing van de taalwetten 6. onze campagne is in Brussel inderdaad tweetalig voor elke Brusselaar 7. je moet onderscheid maken tussen Vlaanderen, Brussel en Europa 8. wij willen ons inzetten voor leuke volksbuurten en geen gettho's 9. wij willen de straat teruggeven aan de brave burgers en de veiligheid van iedereen terug garanderen 10. wij willen vooral terug een leefbare en propere stad |
Ik vrees ervoor dat dit soort samenwerkingsverband minder gaat wegen dan de som van de delen. Ik geef enkele redenen.
- De Nederlandstalige kiezer heeft al in Antwerpen gezien wat een monstercoalitie oplevert aan problemen. - De Nederlandstalige kiezer kan zich niet zomaar vinden in sommige delen van die coalitie en moet dan maar een alternatief zoeken. - De Nederlandstalige kiezer wéét dat het kantje-boortje is met de BLOKeringsminderheid in Brussel. - De Nederlandstalige kiezer heeft géén verbetering gezien betreffende het gebruik van Nederlands in ziekenhuizen en administratie met de huidige deelregering, integendeel. En zo zijn er nog kleine frustraties. - De Nederlandstalige kiezer weet dat hij deze keer de Franstaligen een hak kan zetten. - De Nederlandstalige kiezer vindt, gezien hij in Brussel ook de toestanden vn het FDF en de moslimgemeenschap kent, de veroordeling van het VB hetzij te grof, hetzij onredelijk omdat anderen (nog) niet veroordeeld zijn. In het Brussels gewest kan het mij persoonlijk niet schelen wat de uitslag is, maar ik zie hier een boel problemen afkomen zoals een onbestuurbaar land omwille van een onbestuurbare regio. |
en toch blijf ik het herhalen
n-va, cd&v en vlaams blok zouden beter stoppen met elkaar aan te vallen werk samen aan 1 ideaal vlaanderen onafhankelijk |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:59. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be