![]() |
LONDEN - De Londense politie heeft deze ochtend op grond van een Amerikaans uitleveringsverzoek de radicale imam Abu Hamza al-Masri gearresteerd. Al-Masri werd rond 3.00 uur van zijn bed gelicht en meegenomen naar een politiebureau. Agenten doorzochten zijn woning.
Al-Masri, die Brits staatsburger is, is een van de bekendste radicale moslimgeestelijken van Groot-Brittannië. Hij ging voor in de moskee van Finsbury Park, waar verscheidene terreurverdachten elkaar zouden hebben ontmoet. De Britse regering verdenkt Al-Masri ervan terreurgroepen te helpen. Jemen vroeg eerder al om zijn uitlevering. Dat land verdenkt hem van het organiseren van terreuraanslagen. Al-Masri, oorspronkelijk afkomstig uit Egypte, verzet zich tegen uitzetting. 27/05/2004 De Standaard |
Het werd tijd. Zijn Brits paspoort wordt hem ontnomen, en hij wordt meer dan waarschijnlijk uitgeleverd aan de V.S.
Een foto : ![]() Ongelooflijk dat zo'n figuren zo lang hun ding kunnen blijven doen in onze contreien. Heel het verhaal: Citaat:
|
Het werd verdomme tijd ! :evil:
|
Ik denk dat die zijn haak voorlopig aan de kapstok kan hangen.
|
Dat zijn nu een van de weinige mensen waarvan je kan zien dat hij gewoonweg slechte bedoelingen heeft. Trouwens hoe gestoord ben je indien je een haak wil ipv niets of een protese?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Die man zou de slechte kunnen spelen in een James Bond film. Ik dacht altijd dat zo'n figuren in het echt niet bestonden. :?
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Het wordt tijd dat de moskeeën in ons land ook eens doorgelicht worden, imans in ons land roepen ook op tot haat en onverdraagzaamheid.
|
Citaat:
|
was hij die hand niet kwijtgeraakt omdat hij gestolen had of zo? De sharia wet ergens in Saoudi Arabia? Ik meen me zoiets te herinneren.
|
Citaat:
Soit, de Klingons zien er beter uit! Goed dat dat kereltje eindelijk is opgepakt! |
dat oog zal misschien gekomen zijn vlak nadat hij die haak had? Prut eruit halen en misgeweest?
|
Citaat:
Heeft er iemand meer info over de reden dat uitgerekend de VS om zijn uitlevering vragen? Niets te vinden daarover in de eerste posting. |
Citaat:
|
Zo hoort het
Dat mag hier ook eens gebeuren want het wordt dringend tijd dat de moslimgemeenschap zelf zijn verantwoordelijkheid begint op te nemen. Als er weer eens een boodschap komt van onze aller Bin Laden om een algemene oorlog te beginnen tegen het Westen, het moorden van Amerikanen, etc. etc. hoor ik in onze contreien geen enkele moslimgeestelijke of althans iemand met invloed ingaan tegen deze uitspraken. Moslims willen meer rechten en vrijheden, die zijn voor mij perfect mogelijk eens ze kunnen aantonen betrouwbaar te zijn, tot zolang kan er geen sprake zijn van bijvoorbeeld Islamscholen. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:10. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be