Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Anke Van dermeersch (Vlaams Blok) - 24 tot 30 mei (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=38)
-   -   Rob Verreycken (https://forum.politics.be/showthread.php?t=14749)

jules 27 mei 2004 11:16

Wat vindt u als vrouw van de geweldplegingen van uw partijgenoot Rob Verreycken ?

Waarom staat een figuur die een lange geschiedenis van geweldpleging ueberhaupt nog op de kieslijst van het Vlaams Blok ?

In ieder geval is het duidelijk geworden waatrom het Vlaams Blok geweld binnen het gezin uit het strafrecht wil halen :evil:

muys 27 mei 2004 11:22

laten we hopen dat we hier van anke de juiste context en de juiste feiten kunnen krijgen van deze gebeurtenis. ik weiger mee te werken aan een spelletje moddergooien in een zaak waarover je geen informatie hebt en dat dan nog gebaseerd is op een artikel uit de morgen.

gelieve ons, indien u daarover beschikt, wat meer informatie te bezorgen.

boer_bavo 27 mei 2004 12:23

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door muys
gelieve ons, indien u daarover beschikt, wat meer informatie te bezorgen.

1. Op 17 jarige leeftijd raakte hij betrokken in een vechtpartij met tegenstanders van het apartheidsregime in Zuid-Afrika die op de parking van de GB in Borsbeek actie voerden.

2. 26 oktober 1991, drie jaar later. Rob Verreycken slaat Kris Merckx tijdens een verkiezingscampagne in het ziekenhuis.

3. 3 oktober 1992: aan de ingang van het andere boek valt Rob Klop, samen met een NSV commando Erik De Bruyn en Filip Staes aan. De knokpartijen met Merckx en met De Bruyn/Staes worden door de rechtbank samen behandeld, en op 19 oktober 1995 wordt Rob Verreycken in eerste aanleg voor beide geweldplegingen veroordeeld met onder andere een gevangenisstraf van 3 maanden met uitstel van 3 jaar.

4. 24 november 1997: bij een protestactie van hand in hand tegen het bezoek van FN-voorman Mégret aan het Antwerpse gemeentehuis slaat Rob een politiefotograaf tegen de grond. De Antwerpse politie diende klacht in.

5. In 1997 kwam hij ook in opspraak nadat hij een berichtje verstuurd had op een negationistische nieuwsgroep op internet waarbij hij zich afvroeg als iemand nog het "het verhaaltje van de 6 miljoen" (vermoorde joden) gelooft. Rob Verreycken was eerder ook al de advocaat van Jeroen Mol, een Brugse neo-nazi die een bomaanslag op zichzelf pleegde om Blokbuster te beschuldigen


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:53.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be