![]() |
Verbolgen Bracke dient klacht in tegen Humo
Daar gaan ze bij HUMO volgens mij niet echt wakker van liggen....
http://www.deredactie.be/cm/vrtnieuw...5Bracke_klacht |
Hebt u ook iets inhoudelijks te melden? Of gaat u het hier bij laten?
|
Citaat:
U zou ook op uw pikje getrapt zijn als u in het zwart hebt gewerkt ? |
Citaat:
|
Allee de rooi zijn begonnen met nog eens wat vroegere medestanders, te executeren op hun manier natuurlijk...
|
Humo heeft precies de overstap naar N-VA nog niet verteerd, en probeert vorig "rode" medestander Bracke in diskrediet te brengen.
Zo zie je maar hoe links afrekent met zijn afvallige "vrienden" |
Citaat:
Links is niet beter dan rechts daarin; beiden dulden ze geen of veel anders denkende in de partijen. Trouwens het is zwart/wit kijken, ok dat is de huidige trend maar zeker niet de beste strategie om te volgen of zich aan te meten eigenlijk. |
Doet me denken aan de historie van Knack en Marie Rose Morel
|
Citaat:
ot: Bracke zijn goed recht, ben benieuwd of Humo gelijk heeft of niet. |
Als Bracke in het verleden zijn zakken heeft gevuld met zwart geld, dan valt dat niet goed te praten. Van welke partij hij vandaag lid is, lijkt mij irrelevant. Het getuigt trouwens van veel naïviteit om te geloven dat alle NVA leden integere mensen zijn. In elke partij (ok, in de ene al wat meer dan in de andere) zitten kwalijke figuren, waarom zou de NVA de uitzondering zijn? Hoe meer die partij groeit en hoe langer ze meegaat, hoe meer stinkende potjes er tevoorschijn zullen komen. Dat geldt voor elke partij, dus ook voor de NVA.
Wat er ook van zij, men kan zich hier natuurlijk de vraag stellen waarom dit nu pas bekend gemaakt wordt. Mij gaat ge niet wijsmaken dat deze feiten niet al langer bekend waren. De keuze van het tijdstip om dit nieuws naar buiten te brengen zal wel beïnvloed zijn door onderliggende motieven. Soit, het ziet ernaar uit dat Bracke de zoveelste dubieuze politieker is. Als het verhaal klopt, zou ik zeggen: "weg ermee!" Ik heb van die vent nooit echt moeten weten. |
Citaat:
|
Citaat:
Waarom verdraaid U mijn woorden ? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Aan de schandpaal met den Bracke ?
|
Citaat:
Zoniet zou ik zwijgen als ik U was, want wat U doet is laster en eerroof. Wat nog altijd strafbaar is dacht ik. |
Citaat:
En nu is dat niet goed ? |
Citaat:
|
Bracke klaagt Humo aan bij Raad voor Journalistiek
Hij had natuurlijk ook een recht van antwoord kunnen eisen?
http://www.deredactie.be/cm/vrtnieuw...5Bracke_klacht |
| Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:58. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be