![]() |
de bocht van de VRT en de vlaamse media
Ligt het aan mij of hebben jullie ook gemerkt dat de media anders berichtgeeft dan de afgelopen 200 dagen?
Gazet van antwerpen Citaat:
Citaat:
Belang van Limburg Citaat:
Ik voel een verandering. Jullie ook? |
Een verandering in welke richting?
|
Inderdaad, ik had even het zelfde gevoel. Deze morgen op radio 1, gisteren in Terzake. Telkens bespeurde ik enige kritische zin bij de reporters tegenover de Franstalige standpunten (dus de standpunten van SPa, Groen, PS, CDH en Ecolo). Ik dacht dat op Terzake de reporter zei: 'je kan toch niet beweren dat NVA en CD&V geen voorstellen hebben gedaan?'. Gennez zat even met een ei in haar broek.
Het zal wel een tijdelijke oprisping zijn. Vanaf morgen weer NVA-bashen. |
Inderdaad. De sp.a zal intussen hun beklacht al gedaan hebben hogerop bij die media.
|
't Is toch maar een flauw bochtje, zenne. Alleszins geen haarspeldbocht.
Deze ochtend klonk het nog altijd; "VDL heeft 99 dagen ALLES gegeven...". Ik bedoel; hij kreeg 10 keer méér tijd dan BDW kreeg, en had ook privé tijd nodig (zijn moeder). Niet dat ik hem dat kwalijk neem, maar eerlijk is eerlijk hee zeg. Plaats de dingen eens in het juiste perspectief! |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Als ze nu Joelleke eens zouden installeren? Dan moét ze toch met een voorstel afkomen dat iets anders dan NON zegt? Enfin, in feite is dat allemaal tijdverlies natuurlijk: rien ne va plus! dat ze eens het boekske van Gerolf kopen en eens zien wat ze daarme kunnen doen. |
Verstraeten sprak met Van Besien zelfs over de mogelijkheid of het gewoon geen zin meer heeft tussen VL en FR een compromis te zoeken binnen België.
De laatste die ik dat ook zag doen als politiek journalist, was een zeker S. Bracke. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Verstraeten zat Gennez gewoon uit te lachen na haar afsluiter van de paarden die niet willen drinken dat die wel ezels moeten zijn. Zij kon er duidelijk niet om lachen :lol:
Maar 't zal wel wishful thinkinig zijn van mijnentwege... |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
sommige vrouwen :roll: |
Gazet Van ANtwerpen doet dat al langer dan vandaag hoor.
|
niks bocht
reculez pour mieux sauter ! wacht tot er echt over verkiezingen gepraat wordt, ge zult dan nog genoeg bagger over uwe kop krijgen als autonomist ! |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:57. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be