![]() |
Waarom mag men op een tram of bus van de Lijn niet eten?
Wat met mensen die diabeet zijn en een aanval doen op de bus of tram,welk recht heeft de lijn om zieke mensen te verhinderen om te eten?
|
Ik denk niet dat De Lijn mensen zal weerhouden om een klontje suiker te eten.
Ik denk ook dat het niet zo leuk is om 's avonds de op de grond gesmeten resten elke keer opnieuw te moeten opruimen. |
Citaat:
Openbaar vervoer heeft ook nadelen dat ze openbaar zijn,maar mensen verhinderen om te eten vind ik schande |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Papzakken en ongewassenen ook weren uit bussen en trams.
|
Zal ook is een socialistische mening geven;
"iedereen het recht op gratis een privé-bus" |
Als ze weigeren zeg je ze maar dat je ze al zien p**sen hebt tegen hun eigen bus. In de meeste gevallen zal je gelijk hebben (vroeger pauzeerden de bussen recht over mijn thuis). :lol:
|
Citaat:
|
Citaat:
Gij veel slaag gekregen of pijpte gij ineens? |
Citaat:
Wrm ni in den tram, 't regent toch meestal dus 't park is geen optie:-D |
Misschien kunnen ze op de trams en bussen van die automaten plaatsen waar je stukken pizza, hamburgers en andere versnaperingen kan halen. Dan hebben die arme diabetici ook iets te knabbelen.
|
Citaat:
Ik kan het weten. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik vind dat men ofwel roken en eten moet toelaten voor de passagiers ofwel de meeste chauffeurs ontslaan.
We begrijpen elkaar wel voldoende om te weten wat ik bedoel. :evil: |
Citaat:
|
ik : eten op de bus
chauffeur :m ge moogt hier niet eten !! ik : laat alles op de grond vallen, "oops" :) ik : prettige dag verder :) |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:46. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be