![]() |
Worden Sp.a en Groen! uit de onderhandelingen gedumpt?
De machtgeile poenpakker Dirk Van der Maelen wordt er gek van en gaat liever alles sabotteren dan de eigen postjes verliezen.
Maar toch gaan Reynders proberen om een akkoord te vinden tussen de huidige regeringspartijen aangevuld door N-VA. En dan vallen Sp.a en Groen! dus uit de boot. Goeie zet? Citaat:
![]() |
Ze zullen het enkel aan zichzelf te danken hebben. 2 partijen van de leegte.
|
Citaat:
|
Als dat goed is voor de menschen..
|
In elk geval geweldige cartoon, ...
En genez buiten, perfect dus, ... Alleen gaat ze dan nog een voorzitter verkiezingen overleven, ... ? Nog perfecter dus, ... |
Met de MR een regering vormen die en BHV deftig splitst en die Financiën op orde zet?
kom zeg, we leven toch niet in Utopia hé??? |
Het is uiteraard goed omdat VLD in navolging van CD&V ook zijn karretje gaat hangen aan dat van NVA. Die gaan niet het slaafje spelen van MR zoals de SP dat is van de PS.
Verder is het ook ideaal dat de er liberaler gegaan wordt. Op die manier wordt de PS geisoleerd. Maar uiteindelijk doet het er allemaal niet toe want er komt toch geen akkoord. Daarvoor moet eerst het FDF overboord en moet de MR de nota De Wever aanvaarden in ruil voor het premierschap van Reynders. Reynders zelf zou daar alvast geen probleem mee hebben maar helaas won zijn lakei de MR verkiezingen niet. |
Citaat:
|
Citaat:
|
ik denk niet dat de SP.A eruit zal gekieperd worden... groen weet ik niet.
Maar Di Rupo zal zich niet laten isoleren door de MR he :/ Zo dom is ie ook niet. Dit zijn puur machtsspelletjes. |
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Toch vreemd dat een coalitie zonder de SPA voor Di Rupo ondenkbaar is terwijl een coalitie zonder NVA voor hem wel tot de mogelijkheden behoort. Toch vreemd dat Di Rupo er dus totaal geen rekening mee houdt dat de doorsnee Vlaming helemaal geen coalitie wil met de SPA.
|
Citaat:
|
Dit weekend nog horen vertellen van een gemeenteraadslid dat de SPA genez liever kwijt dan rijk zijn.
Maar da's van horen zeggen, uiteraard. |
O voila ze, EDR zorgt wel goed voor de SPA;.. anders was hij daar moederziel alleen als linkse minderheid in de regering stel u voor;
Straks hebben we een regering van nationale eenheid;.. http://www.demorgen.be/dm/nl/3625/De...t-lossen.dhtml |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Is Sarcasme een vreemd concept voor u? |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:17. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be