![]() |
(Homo)sexualiteit in de kerk
Altijd goed voor een dramatische afloop..dienaren van de kerk die hun (homo)sexualiteit in het geniep moeten beoefenen..
http://www.hln.be/hln/nl/957/Belgie/...harde-sm.dhtml |
Ze hebben hem ondertussen gevonden.
Maar wil je nu beweren dat niet-pasters hun zware SM homovoorkeuren publiceren in de gazet of zo? |
Citaat:
Ik ken weinig andere beroepen of sociale situaties waar personen met een extreme voorkeur zoveel verwoestende schade kunnen leiden bij een (ongewenste) outing |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Kerk zou beter veel breder zijn in hun omgang met "normale" seks ipv met kinderen, het instituut zou veel meer volk trekken als er een naakte vrouw aan het kruis hangt en iedereen eens op haar billen zou mogen meppen. :lol:
|
Tragisch, maar ik had het wel verwacht.
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Als er zoiets als een paleokatholiek zou zijn, zou het bv. deze man zijn. |
Citaat:
|
Hij heeft zelfmoord gepleegd. Laten we respect hebben voor zijn keuze. Zie het als euthanasie.
|
Citaat:
|
Citaat:
Nochthans leek deze man een gelovige te zijn ,iemand die kon genieten van de anti-depressieve werking van het eeuwige paradijs.. Dat de enggeestige dwangbuis van zijn religie die wanhoop hebben veroorzaakt/versterkt lijkt men te vergeten... Er moet minstens een onderzoek komen naar een eventuele afpersing of chantage.. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:07. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be