camaris |
3 juni 2004 10:07 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Kathleen Van Brempt
nee toch niet. Maar een cummulverbod moet wel voor iedereen gelijk zijn. Wat niet opgaat is dat een grote stad niet vertegenwoordigd kan zijn in Brussel maar alle kleine gemeenten wel. De dag dat er een algemene afspraak is zullen we die met zeker respecteren. Tot zolang wil ik een sterke stem vanuit Antwerpen in Brussel.
|
Dus als ik het goed begrijp dan wilt u eigenlijk zeggen: We vinden dat er geen goed beleid gevoerd kan worden in een grote stad als de burgemeester/schepenen ook nog een zitje hebben in een ander parlement, want daarom zijn we voor een cumulverbod.
MAAR, de andere partijen doen dit niet, dus waarom zouden wij het wel moeten doen (jullie zijn het pas van plan als er een algemene afspraak is...)
Zouden jullie dan niet gewoon beter het goede voorbeeld geven en jullie al aan dit verbod houden met de sp.a (ongeacht wat de andere partijen doen)? Hiermee zouden jullie de andere partijen misschien kunnen verbazen met een superbestuur (vanwege jullie raadsleden) in de steden, zodat ze gaan zeggen: "Amai, ze hebben gelijk, laat ons dat ook doen."
Ik vrees dat als niemand ermee begint het nog een hele tijd zal duren eer het er komt, en ergens vind ik het hypocriet dat je er voor pleit en je er zelf niet aan houdt.
Bewijs dat jullie die 'progressieve partij' zijn en wees de eerste om (conform met eigen mening) te handelen!
|