Groentje-18 |
16 maart 2011 19:00 |
Suqar is als ik het goed heb geband omdat ze een dubbelnick is van een permanent gebande. Dienverstande werd haar aanwezigheid hier nog bijzonder lang door de vingers gezien. Toen deze persoon aan haar eerste (permanent gebande) nick bezig was, vond ik haar overigens nog een toffe. :(
Voor mij moet niemand geband worden, alleen zou ik wel een minimum aan fatsoen en deftigheid willen in de discussies. Haar uitspraken in bepaalde threads weerspiegelden dat mi niet. Als je "stik in uw speknek" begint te posten tegen uw opponenten...
De verbanning van Cochinello en Circe begrijp ik totaal niet. :? Cochinello heb ik nooit over de schreef zien gaan. Haar standpunt was duidelijk, maar ze bracht dit op een deftige manier. Ik kan me voorstellen dat de andere zijde dat niet altijd met even veel plezier las, maar daarvoor verbannen worden lijkt me lichtelijk overdreven?
Ik zie in haar laatste post geen enkele knipjes, wat mijn vermoeden bevestigt dat het schattige varkentje nergens over de schreef ging.
Circe is een account die al tijden niet meer gebruikt werd.
Indien beide dubbelnicks waren: ik ken hier mensen met vijf dubbelnicks die ze langs mekaar gebruiken. Sommige maken zelf een nieuwe nick aan die exclusief worden voorbehouden voor hun scheldpartijen, zodat ze hun mening kunnen ventileren zonder met hun 'gewone' nick een verbanning op te lopen.
Het straffe van alles is dat deze mensen er geen geheim van maken dat ze een dubbelnick zijn. Dat zie je namelijk onmiddellijk als je hun reactie leest die meestal verwijzingen naar het forumverleden bevat. :? (Zoals bv. (petitioprincipi) in een andere thread.
Ik ken zelfs exemplaren die quasi iedere keer als ze komen meediscussiëren een andere nick aanmaken. Meestal is de manier waarop ze discussiëren weinig zachtaardig te noemen. Vandaar de nood om steeds van nick te veranderen. :?
Maar nogmaals, van mij moet er niemand verbannen worden, laat staan permanent.
Ik stoor me wel aan het gedrag van velen die alle regels van respect hebben laten waaien, maar inhoudelijk is het interessant om mensen van verschillende strekkingen te hebben dus er moet toch een manier zijn waarop deze mensen kunnen discussiëren, zonder in verbaal geweld of psychologische oorlogsvoering te moeten vervallen. Dat 'verbaal geweld' is vind ik enkel maar toegenomen doorheen de jaren. :? Mensen waarvan ik vroeger graag posten las, discussiëren nu zodanig op het scherpst van de snee dat ze bijna het bloed vanonder je nagels halen als ze je ziet antwoorden op een 'opponent', ook al is de reply geen aanval tegen jou. :?
Het strenge banbeleid heeft dus volgens mij weinig geholpen.
|