![]() |
hevige censuur op het fantastische filmgenre in China
http://business.blogs.cnn.com/2011/0...vision/?hpt=C2
Citaat:
Deed me een beetje denken aan de South Park film, waar de Amerikaanse regering de fantasiewereld wil platbombarderen. |
De vraag is of de betrokken info op juistheid berust. Het is afkomstig uit de smeerpijp van de VS. Als u een Chinese bronbevestiging heeft, is het allicht wat anders. Maar geloof nooit direct wat Hollywood beweert.
|
Deze blog gaat er dieper op in:
http://www.chinahush.com/2011/04/03/...pects-history/ Originele bron is Chinees: http://news.qq.com/a/20110402/000116.htm Citaat:
|
Het is verklaarbaar maar op zich dus wel een vorm van vrijheidsbeperking. Het politburo wil voorkomen dat oude beslissingen en maatregelen op die manier worden bekritiseerd.
In de VS gebeuren dergelijke dingen ook maar dan tegen hun (natuurlijke) vijanden zoals Japan. Dan duikt de massieve nucleaire carrier Nimitz ineens op in de actie tegen Pearl Harbor. Datzelfde verhaal keert in een andere versie terug in Pearl Harbor. De Chinese overheid wil op deze manier het pad afsluiten voor verhalen die de foutieve beslissingen van het verleden willen benadrukken. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:46. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be