![]() |
Het soort politieke correctheid waar je het schijt van krijgt
|
Citaat:
|
:cheer: Paul Severs :cheer:
|
vrede,
ik vind de banalisering van het nazisme niet zo heel leuk. maar ik moet toegeven dat zelfs mijn lieveling daar af en toe ferm aan meewerkt. tegelijk vind ik het nogal straf dat een grapje tijdens een optreden van een vlaamse zanger een strafbaar feit zou zijn. ik vind het pijnlijk dat het meest platte rechtse discours van de wever zonder probleem in de media komt, zonder dat iemand hem zelfs van een serieus antwoord dient, terwijl dit soort onhandigheidjes strafbaar zouden zijn. het is wel belangrijk om de nuance te leggen. toen hij een reactie moest geven, antwoordde de woordvoerder van het CGKR blijkbaar: Citaat:
vrede, redwasp |
Totale onzin van het CGKR, en inderdaad politieke correctheid om het schijt van te krijgen. En dan nog eens die afgedwongen verontschuldigingen, alsof iemand daar maar ook van wakker ligt.
|
Het brengen van de hitlergroet is toch niet verboden?
|
Citaat:
|
vrede,
Citaat:
het is niet verboden, maar bestaat er eigenlijk een medische behandeling voor? vrede, redwasp |
Iedereen moet de vrijheid hebben om te zeggen wat hij denkt als ook de veroordeelde man
islamVrouwen mogen toch ook zo'n kopvod dragen waarom mag nazisme dan niet meer . Die man doet toch geen vlieg kwaad |
Citaat:
Nen hoofddoek en nazi-ideeen; dat is toch gewoon hetzelfde!! Shit seg. |
Citaat:
Alleen neemt de Islam er een schotelvod voor de vrouw bij... |
Citaat:
|
ALLAH is veel slechter asl dolfje
Alle vreemdelingen die zich niet aanpassen buiten |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Dat blanke mustapha maar klacht indiend. Dan kan iedereen zien wat voor een hypocriet het is en de wetgeving misbruikt.
|
Een jaartje gevangenisstraf zal meneer Severs zijn lust voor grapjes wel afleren.
Indien de man hardnekkig grapjes blijft uithalen, dan zullen straffere maatregelen moeten volgen. |
Citaat:
Echter moet men wel aantonen dat het in een discriminerende context is. Dus een Hitlergroet op een barbeque waarbij iedereen ermee lacht is dus niet strafbaar. |
't Maakt mij niet uit waar ze Paul Severs voor aanklagen.
Feit is dat na al die jaren van ellende niet beter verdient dan in den bak te zitten. En als dat dan moet gebeuren voor een zogezegde hitlergroet is dat maar zo. Het doel heiligt hier de middelen. In den bak mag Paul van mij zingen wat-ie wil. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:52. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be