Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Yves Leterme (CD&V) - 7 tot 13 juni (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Waarom CD&V (https://forum.politics.be/showthread.php?t=15581)

gbarafc 7 juni 2004 13:33

Mijnheer Leterme,

Ik ben nog steeds op zoek naar een goede reden om CD&V te stemmen, alhoewel ik wel het profiel heb om een stem aan deze partij te geven.

Echter, ik vind inderdaad dat dit land beter wordt bestuurd dan 5 jaar geleden, en ik huiver naar de regeringen van de periode Dehaene.

Dit land is m.i. inderdaad een moderner land geworden en ondanks de moeilijke economische conjunctuur is het geen puinhoop die actergelaten wordt.

De belastingen zijn verlaagd op federaal vlak echter ze werden veelal teniet gedaan door verhogingen op lokaal vlak, die nog steeds door CD&V strekking worden bestuurd.

Elke gemeente heeft zijn duitje verdiend aan de verkoop van de aandelen van Gemeentekrediet en Electrabel, echter weinige hebben ze gereserveerd voor de moeilijke dagen. Veel werd er echter uitgegeven voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2000.

Niets is perfect echter, maar deze stem is zeker nog niet verdiend, en ik denk dat ze dezelfde zal blijven als vorig jaar

Beste groet

gbarafc


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:52.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be