Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Binnenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Ik ben een huichelaar (Rik Torfs) (https://forum.politics.be/showthread.php?t=156127)

Pin en Puk 6 juni 2011 11:06

Ik ben een huichelaar (Rik Torfs)
 
Onvoorstelbaar hoe R.Torfs tegenwoordig gedraaid is als de wind en de Kerk probeert goed te praten over hun pedo-uitspattingen.
Plots bestaat de kerk nietmeer volgens Torfs en is maar een samenraapsel van diverse vzw's, kloosters en andere constructies.

Indien de kerk dan toch niet zou bestaan, vraag ik mij af waarom hij dan les mag geven in kerkelijk recht en de titel van prof. mag dragen.

Het zit hem héél anders in mekaar.
Begin jaren 90 was Torfs de grote jurist voor de bischoppen en voor de kerk en vooral de enigste prof aan de universiteit (katholieke) welke zelf meewerkte aan de wetgeving van de kerk tot in het Vaticaan

Huichelaar Torfs verdiende hier grof zijn boterham mee, totdat hij door Danneels op de vinger werd getikt om zich wat in te houden naar de buitenwereld toe.

Torfs kon dit onmogelijk kroppen en ging vanaf toen in tegenoffensief tegen Danneels en begon de kerk meer af te breken dan er iets goed over te zeggen (zou ook een financieel kantje aan verbonden zijn in zijn nadeel)

Velen zijn van mening, dat Torfs zelfs zijn steentje heeft bijgedragen bij het gerecht om bij Danneels binnen te vallen ( Bij de inval te Mechelen stond hij achter een boom te loeren en was hij daar toevallig aanwezig)

Doch Danneels is nu weg en Torfs ziet het moment om zijn pad terug mooi te vegen om terug met de hoogwaardige kerkleiders aan tafel te kunnen zitten. ( wat hem dan wederom wat centjes zal opbrengen)

Indien de moderator van de 7* Dag zelf al zegt "Mijnheer Tofs, hoe komt het dat U de top van onze Kerk plots zo goed praat en dit niet strookt met wat U in het verleden verklaarde? -

Van zichzelf vindt hij dat hij neutraal is, maar breekt constant de redeneringen van de advokaten af van de slachtoffers.

Hoe kan je nu in duivelsnaam partij kiezen voor een organisatie welke constant met kindersex wordt geconfronteerd (Voor geld laat men de duivel dansen... hé Mijheerke Torfs )

Torfs is een schoonvoorbeeld van "wat is een huichelaar".

speurneus 6 juni 2011 11:52

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Pin en Puk (Bericht 5493952)
On
Het zit hem héél anders in mekaar.
Begin jaren 90 was Torfs de grote jurist voor de bischoppen en voor de kerk en vooral de enigste prof aan de universiteit (katholieke) welke zelf meewerkte aan de wetgeving van de kerk tot in het Vaticaan

.

Dit is pertinent onwaar.

AdrianHealey 6 juni 2011 12:25

Er staat wel meer zever in die post. Gewoon negeren.

kelt 6 juni 2011 13:01

Meneer Torfs maakt,zoals menigeen, het onderscheid tussen "De Kerk",waar hij niks op tegen heeft,en "het Instituut" (de mensen in machtsposities) waar eens serieus de kuis in gehouden mag worden...

Pin en Puk 6 juni 2011 13:14

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door speurneus (Bericht 5494024)
Dit is pertinent onwaar.

Dan is hij nog een dikke leugenaar erbij.
Heeft hij in het verleden zelf verklaard

Pin en Puk 6 juni 2011 13:15

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door AdrianHealey (Bericht 5494073)
Er staat wel meer zever in die post. Gewoon negeren.

Zeker voor een pilarenbijter kwetst de waarheid

AdrianHealey 6 juni 2011 13:20

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Pin en Puk (Bericht 5494178)
Zeker voor een pilarenbijter kwetst de waarheid

Bij deze heb je dan ook ineens bewezen dat je aan het trollen bent.

Xenophon 6 juni 2011 13:32

Dit gaat de CD&V weer een aantal stemmen kosten.

Ingaan tegen de pedofillie slachtoffers van de kerk. Veel verstand heeft die jongen precies niet.

Pin en Puk 6 juni 2011 13:39

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door AdrianHealey (Bericht 5494185)
Bij deze heb je dan ook ineens bewezen dat je aan het trollen bent.

Jij bent zo voorspelbaar.
In je profiel staat - Student Wijsbegeerte -

Amen

freelancer 6 juni 2011 14:01

Een godsgeschenk voor de CDa&V zal Rikske wel niet zijn...;-)

UFSIA 7 juni 2011 15:02

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Pin en Puk (Bericht 5494224)
Jij bent zo voorspelbaar.
In je profiel staat - Student Wijsbegeerte -

Amen

Leuk, op de man spelen in plaats van op de feiten.

**zucht**

Kijk, Torfs heeft in mij geen fan, maar je moet wel correct blijven. De man is niet tegen de misbruikte slachtoffers. Integendeel. Hij stelt zich gewoon de vraag of mensen die al eens misbruikt zijn geweest ... nu opnieuw misbruikt moeten worden door mediageile advocaten die er wat bekendheid willen uitslaan. Hij stelde het niet zo scherp, maar ik denk dat zijn kritiek hier op neerkwam. Wat denken de advocaten van de slachtoffers te bereiken ? Zullen ze het bereiken ? Enkel de tijd zal het zeggen, en terwijl we daar op wachten maande Torfs aan tot voorzichtigheid. We hebben allemaal gezien hoe het gerecht erg stoer een graftombe openbrak ... hoe is dat nog afgelopen ? Juist ja.


Beste Pik en Pun, je zou nu kunnen beginnen over het feit dat mijn naam indirect verwijst Ignacius van Loyola , oprichter van de Jezuietenorde. Misschien zie jij daar een argument in, maar ik zou je toch willen vragen om - als je hier al op zou reageren - dat te doen met ernstige argumenten en niet met persoonlijke aanvalletjes. Allez, een student wijsbegeerte ... en dan ? Mag Adrian geen mening hebben omdat ie een toekomstige filosoof is ? Of dacht je dat hij per definitie een katholiek was ? Nou in dat geval wil ik je toch corrigeren : de begrippen "godgeleerdheid" en "wijsbegeerte" zijn nou niet bepaald synoniemen van elkaar. Amen.

Maar los van deze bedenking ... zou Adrian's mening volgens jou minder waard zijn als hij Katholiek was ?


mvg. Sint Ignacius

Pericles 7 juni 2011 16:11

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door freelancer (Bericht 5494266)
Een godsgeschenk voor de CDa&V zal Rikske wel niet zijn...;-)

Zo zijn er nog bij de CD&V.
Inge Vervotte was ook zo'n godsgeschenk, maar die doet ondertussen al jaren haar bakkes niet meer open.

Salvadorii 7 juni 2011 16:38

Een kwal is een kwal is een kwal - maar we mogen blij zijn dat er zo 'n tjeverige tjeef zo 'n hoog profiel heeft - minder stemmen vor CD&Vis-noch-vlees...

Salvadorii 7 juni 2011 16:40

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Pericles (Bericht 5496212)
Zo zijn er nog bij de CD&V.
Inge Vervotte was ook zo'n godsgeschenk, maar die doet ondertussen al jaren haar bakkes niet meer open.

Behalve om Torfs gelijk te geven dat het goed is dat de CD&Vis-noch-vlees helemaal geen principes heeft...


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 09:02.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be