Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Partijdiscussies (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=121)
-   -   Leterme over het VB: criminelen of potentiële criminelen (https://forum.politics.be/showthread.php?t=15782)

luc broes 9 juni 2004 21:49

De voorzitter van CD&V Leterme, de man van "meer respect" verklaarde in De tijd dat VB-ers criminelen of potentiële criminelen zijn.
De voorzitter van een christelijke partij die de mensen aanzet tot haat, dat is toch niet erg mooi! Dat is zelfs strafbaar.
Leterme weet natuurlijk dat hij liegt, maar waarom zegt hij dat dan?
Wel als Leterme iets zegt dan meent hij dat niet noodzakelijk, maar hoopt dat hij op die manier meer stemmen wint en de positie van zijn partij verstevigt.
Toen Somers een Vlaams front wilde voor B-H-V meende hij dat ook niet, hij wilde enkel de positie van de VLD versterken.
Als Frank Vanhecke zegt dat hij B-H-V wil splitsen dan wil hij dat ook echt verwezenlijken.
Dat is het verschil tussen een 'crimineel' en de anderen.

Het Skill Effect 9 juni 2004 21:55

Gelijk heeft 'm. :wink:

Vince 9 juni 2004 21:58

En straks kijkt iedereen verrast op als er een VBer wordt neergeknald door een labiel persoon.

Kunnen ze allemaal gegeneerd naar de andere kant kijken.

Raf 9 juni 2004 22:20

Geen domme kerel, die Leterme... Jammer dat hij voor de tsjeven koos.

The_Prodigy 9 juni 2004 22:28

Als Leterme het precies zegt zoals jij het hier omschrijft dan is dit juist maar dit geldt natuurlijk niet enkel voor Vlaams Blokkers. Iedere mens is potentieel crimineel, dus ook Leterme zelf.

Knuppel 9 juni 2004 22:31

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door The_Prodigy
Als Leterme het precies zegt zoals jij het hier omschrijft dan is dit juist maar dit geldt natuurlijk niet enkel voor Vlaams Blokkers. Iedere mens is potentieel crimineel, dus ook Leterme zelf.

Daar ben ik het mee eens.

ingenious 10 juni 2004 00:24

wat is een crimineel? idd, iemand die de wet overtreedt. en het vlaams blok, nu ja de vzw die de verkiezingspropaganda verdelen, zijn veroordeeld omdat ze de wet overtraden.

Rr00ttt 10 juni 2004 06:00

Een zeer domme uitspraak van Leterme. Ik ken persoonlijk een # mensen die hierdoor zullen afzien van voor CD&V te stemmen. Nu soit, gelukkig maar dat hij nog voor de verkiezingen zijn ware gelaat toont zeker?

ancapa 10 juni 2004 07:04

als er iemand crimineel is, dan heeft dat niets te maken met zijn politieke keuze... in de gevangenissen zit het daar dan vol vlaams blokkers ? als je al die nationaliteiten daar eens nagaat 8O :roll: :lol: :lol: :lol:

Distel 10 juni 2004 07:23

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door The_Prodigy
Als Leterme het precies zegt zoals jij het hier omschrijft dan is dit juist maar dit geldt natuurlijk niet enkel voor Vlaams Blokkers. Iedere mens is potentieel crimineel, dus ook Leterme zelf.

Klopt.

luc broes 10 juni 2004 11:24

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Raf
Geen domme kerel, die Leterme... Jammer dat hij voor de tsjeven koos.

Raf, ik had beter van jou verwacht. Of vind jij het goed om 750.000 politieke tegenstanders zo maar uit te schelden voor criminelen?
En verwacht je dan echt dat mensen voor jou respect opbrengen?

luc broes 10 juni 2004 11:31

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door ingenious
wat is een crimineel? idd, iemand die de wet overtreedt. En het vlaams blok, nu ja de vzw die de verkiezingspropaganda verdelen, zijn veroordeeld omdat ze de wet overtraden.

Ik denk dat alle Belgen wel eens de wet overtreden. Overdreven snelheid, zwartwerk, rijden onder invloed, met een couponnetje naar Luxemburg enz. Dus alle Belgen criminelen?

pope 10 juni 2004 12:00

Familiefeest Vlaasm Blok: 6000 aanwezigen, 3 opgepakt oftewel 0.05%.
Bevolking Belgische gevangenissen: 0,85% van de totale Belgische bevolking.

Al bij al valt dit nog goed mee, zou ik zo zeggen.

Mede rekening houdend met het feit dat op dergelijke manifestaties grotendeels de Die-Hard VB'ers afkomen komt Leterme hier zéér ongeloofwaardig over, de sukkelaar.
LOW, LOWER, LETERME!

Vengeance 10 juni 2004 12:08

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Vince
En straks kijkt iedereen verrast op als er een VBer wordt neergeknald door een labiel persoon.

Kunnen ze allemaal gegeneerd naar de andere kant kijken.


als je de haat van sommigen in dit land ziet, dan denk ik dat er een feestdag wordt geboren als een Dewinter of een Annemans wordt neergekogeld, links staat voor verdraagzaamheid zeggen ze dan
zie de kranten al voor me, ergens op de twaalvendertigste pagina een klein fotootje van de neergekogelde vlaamsblokker met daaronder de citaten van Desmet ( over dat kloppen) en Tobback ( over het uitroeien van het blok)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:01.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be