Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Josswa
(Bericht 5581842)
Hij gaat BHV gesplists krijgen maar dan...
Citaat:
CD&V zal mogelijk geen deel uitmaken van de nieuwe federale regering. Dat zegt voorzitter Wouter Beke in de Concentrakranten.
|
|
Hoe het mogelijk is weet ik niet met dit weer, maar Beke heeft duidelijk een zonneslag gekregen. Zijn ziel verkopen voor een bord linzensoep, en dan verzaken aan de linzensoep? Wie ga je dat nu in godsnaam wijsmaken. Tsjeven:roll:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Josswa
(Bericht 5581842)
Zonder de CD&V kunnen ze geen regering maken..geen Vlaamse meerderheid.
|
Dat is in het Belgisch apartheidsregime absoluut geen probleem. Leterme heeft dat allang bewezen. "Wij zulllen nooit in een regering stappen die geen meerderheid heeft aan Vlaamse kant" schreeuwde hij het uit, en gooide dan rustig de N-VA buiten om met een Vlaamse minderheid in een regering te stappen. Tsjeven:roll:
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Josswa
(Bericht 5581842)
BHV splitsen en dan niet mee in de regering stappen...
|
Is dat het toppunt van tsjeefsheid?
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Josswa
(Bericht 5581842)
CD&V en NVA zijn kwaad op elkaar...of niet soms? Misschien zijn de Walen, VLD/SPA/GROEN een loer aan het draaien.
|
Dat gaat zo als je iemand net verraden hebt, dan moet je ergens achteraf een verantwoording verzinnen om je gezicht niet te verliezen. Dat is wat verrader Yves Leterme deed, en het is wat verrader Beke nu doet. Tsjeven:roll:
|