![]() |
Jacky Lafon
Ik vermoed dat bijna iedereen in Vlaanderen Jacky Lafon wel kent, of er minstens eens van gehoord heeft. Voor de Nederlanders onder ons, Jacky Lafon is een leuterend drankorgel, parttime soapactrie en fulltime aanstelster.
![]() Nu is dat mens ook nog eens vrij mediageil, wat heeft geleid tot een aantal opmerkelijk/hilarische citaten in de kwaliteitsmedia (lees: roddelboekskes �* la dag allemaal en story). Hieronder 13 quotes van bovengenoemde. Tien hiervan zijn authentiek, drie zijn er verzonnen. Aan jullie om te raden welke 'fake' zijn. 1 -"Ik houd van de koning omdat hij zijn 21 juli toespraak ook in het Nederlands wil voorlezen." 2 -"Er is maar één zatte Rita, hahaha." 3 -"Ik had volgens de test een IQ van 74, maar ik was mijn leesbril vergeten." (Merk op dat de vragen werden voorgelezen..) 4 -"Ook IK werd misbruikt door een priester!" 5 -"Ik ben tegen seks voor het huwelijk." 6 -"Papa verdronk mijn hondje 'Snoekie' in de vijver." 7 -"Ik moest mijn oom, een beer van 120 kilo, oraal bevredigen." 8 -"Mijn naam is Jacky Lafon." 9 -"Ik zou wel is een plaatje willen opnemen met La Esterella of André Hazes." 10 -"Niemand is zo bang als ik." 11 -"Elk jaar kruip ik op mijn blote knieën door Lourdes." 12 -"Ik was een stil kind, mijn moeder vergat me ooit bij de bakker en en kwam me pas vier dagen later ophalen." 13 -"De anonieme alcoholisten hebben me al gecontacteerd." |
8, 11 en 12 is mijn gok
|
Dit is een truuk. Ze moeten allemaal juist zijn.
|
Man man, dat is toch een lelijk mens.
|
5,6 en 11
|
Wie is da?
|
Citaat:
|
Wordt Jacky hier niet onterecht vereenzelvigd met haar rol als Rita in Familie? Vind het wel een beetje grof om haar een drankorgel te noemen. Drankorgel is de rol die haar toebedeeld wordt in Familie. Chapeau om deze rol zo geloofwaardig te kunnen neerzetten. Moet je wel een heel goeie actrice voor zijn. Ik heb Jacky 2 keer ontmoet en het leek mij een hele lieve dame. En bloednuchter.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Dan is Dronkoers toch al een dranksynthesiser... :lol: En genieten dat die doet... |
Het respect is hier weer ver te zoeken precies.
Sommigen kennen niet eens het verschil tussen een personage uit een film/serie en de acteur/actrice. Triestig toch? Ok: ik zal even meegaan in die stelling. Anthony Hopkins is een gevaarlijke psychopaat. Moet dringend opgesloten worden. Ja toch? |
Citaat:
|
Citaat:
Hier ben ik toch ook den alkolieker? ;-) |
Citaat:
|
Dus pornoacteurs/actrices hebben geen echte seks? :-(
|
En Bruno Ganz... juist ja 8-)
|
Citaat:
|
Citaat:
Wat dien ammel uitgespookt heeft hé... Ooooooh, schandalig gewoon... Den diepste kerker in... :evil: |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:35. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be