![]() |
Uit het multicul leven gegrepen
Een slagertje uit Destelbergen nam een allochtone hulp aan, ik zal hem maar Mohammed noemen. Tegen de avond moest alles opgeruimd en geschrobd worden. Zo verscheen het slagerrinneke te voorschijn: "Mohammed maak eens de kapblok schoon.!" Onder zijn bruine huid werd hij bleek: "Gij vrouw, gij zwijg." De rest kunt u wel raden.
|
Een romance ?
|
Citaat:
|
Goed maar nog! wat is uw punt?:roll:8O
|
Citaat:
Allez, je zou toch denken dat weigeren van te werken een dringende reden is? |
Citaat:
|
Citaat:
Boerin Mia legde zijn merguezeke op het bewust blok en ontvelde met een vleesmes zijn salamietje. Reële wereld: Boerin Mia kreeg een rood hoofd, morde een beetje en liet het allemaal over aan haar wederhelft. |
Citaat:
Allee, zou toch mijn reactie zijn. En dan zeggen: "Oeps, oh sorry hoor". |
Uit het caféleven gegrepen:
Jonge man begint in café te werken, we zullen heb Jef noemen. Op een drukke avond kan Jef moeilijk volgen met bestellingen, daarop roept een al wat oudere, autochtone klant, met een kind naast hem, naar Jef: "Gij gaat mij nu bier geven of ik slaag op u bakkes!" Wat wil ik zeggen met dit verhaal? Niks. Absoluut niks. |
An Arkos, het belangrijke verschil is dat die cafeganger geen religieuze verschoning kan inroepen voor zijn onbeschofte gedrag.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Hhhmmmzzzz
|
Citaat:
Gaat het zo ongeveer verder? |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:57. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be