![]() |
zondagavond 28 augustus: Torfs leert rap, als hij kletsen krijgt
Eigenlijk was het nieuws van vandaag, dat de VLD een partij voor de gezinnen zou zijn.
Volgens hun voorzitter, zelfs de enige partij die voor de gezinnen is. Dat was even schrikken. Maar er is al een draadje over. Dan den Torfs maar. Eerst dacht de grappige professor, die een zeldzaam soort recht onderwijst aan enkele uitzonderlijke studenten, dat het hem, senator, toegelaten was om kritiek te geven op de eigen partij, en vooral op de geniepige leider ervan. Citaat:
Citaat:
Maar buiten de pers, is den Torf wel harder aangepakt, want wat hij tegen de Franstaligen moest zeggen over de NVA, was al wat "vriendschappelijker": Citaat:
Zo, er is blijkbaar bij de tsjeven nog altijd iemand die met de autoriteit van een onfeilbare paus de wereld en de stad zijn zegen mag geven. Verder besluit ik: hoe spijtig dat er geen berichten uit Laeken komen. Een herhaling "dat het dringend is, dat het hoog tijd is ..." is echt eens nodig. Leve Vlaanderen ! |
Citaat:
Dat zo'n slim persoon als Torfs dat niet weet zeg... Of is hij nu moedwillig de onnozelaar aan het uithangen? |
Citaat:
|
Geef die kwal een bitch-slap!
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:59. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be