Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Economie (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=179)
-   -   (Global political forum) September 08, 2011, The Russian city of Yaroslavl. (https://forum.politics.be/showthread.php?t=160031)

corse 8 september 2011 15:22

(Global political forum) September 08, 2011, The Russian city of Yaroslavl.
 
(Global political forum) September 08, 2011, The Russian city of Yaroslavl.

Wall Street financial analyst Michael Hudson:
http://rt.com/programs/spotlight/fin...conomic-forum/

Zeer interessant: Analyse van de wereldeconomie en de wereldcrisis!

Nr 10 op post hier!

corse 8 september 2011 16:53

Ik heb een zestal goede denkers op Politics (denktank) via privé-bericht commentaar gevraagd op dit interview met Michael Hudson, prof. & Wall Street financial analyst met RT.

Ik dank jullie voor de belangstelling!

Corse

corse 8 september 2011 17:19

1. De neoliberale mythe komt uit de Chicago school.
2. De neoliberale leugen tegen Rusland in overgang 1990.
3. Obama is gefinancierd door Wol street.
4. Geen enkele regering heeft ooit zijn schulden betaald.
5. Obama wil lonen omlaag met 30% en een veel lagere levenstandaard om te overleven.

De Chicago School een neoliberaal begrip:

Een aantal economen verenigt die een neo-liberale visie op de economie hebben ontwikkeld.

corse 8 september 2011 18:49

Zelfs de Russische journalist van RT is aangedaan en moet slikken van de neoliberale principes.

corse 8 september 2011 19:45

http://en.gpf-yaroslavl.ru/about/yaroslavl2011/


Global Policy Forum 'De moderne staat in het tijdperk van de sociale diversiteit "

De 2011 Global Policy Forum, die zal worden gehouden op 07-08 september, is gewijd aan het onderwerp 'de moderne staat in het tijdperk van de sociale diversiteit'.
Het Forum zal traditiegetrouw plaatsvinden in de Russische stad Jaroslavl onder auspiciën van de president van de Russische Federatie de heer Medvedev Dmitry A..
Bij de vorige twee Forums in 2009 en 2010 de belangrijkste aspecten van de ontwikkeling van de moderne democratische staten werden besproken met de deelname van de voorzitter van de Russische Federatie de heer A. Dmitry Medvedev, de premier van Spanje Jose Luis Rodriguez Zapatero, de premier Minister van de Franse Republiek heer François Fillon, de president van de Republiek Korea Lee Myung-bak, de premier van Italië Silvio Berlusconi, de speciale gezant van de eerste minister van Japan heer Yukio Hatoyama als prominente overheid en publieke figuren, vertegenwoordigers van het bedrijfsleven, wetenschappers en experts, journalisten uit bijna veertig landen.
Het Forum, in de ogen van de deelnemers, is uitgegroeid tot een open en invloedrijke internationale discussie vloer, belangrijke gebeurtenis van het politieke en intellectuele leven van de wereldgemeenschap.
In 2011 zal de Yaroslavl forum zal zich richten op het probleem van de efficiënte werking van de moderne democratische staten in het tijdperk van sociale diversiteit.
Moderne samenlevingen worden steeds complexer, terwijl hun culturele, etnische, confessionele en economische kenmerken worden steeds diverser. Traditionele sociale groepen en hun onderlinge relatie worden getransformeerd. Nieuwe sociale groepen en vormen van identiteit ontstaan en actief manifesteren.
Bovendien hebben moderne democratische landen geconfronteerd met de noodzaak om efficiënte economie en de principes van sociale rechtvaardigheid, innovaties en aandacht voor eigenaardigheden van verschillende beschavingen, onderscheidende kenmerken van de migranten en de noodzaak van hun integratie te combineren binnen een natie, de mensenrechten en het behoud van de mondiale veiligheid.
De panelleden zal proberen in Yaroslavl te wonen over deze en andere kwesties en om gezamenlijk een overzicht van de manieren om deze op te lossen.
Het Global Policy Forum fungeert als een platform voor vertegenwoordigers van verschillende landen om gezamenlijk het genereren van de criteria van moderne en efficiënte democratische soevereiniteit. Het is dergelijke normen, die gezamenlijk worden bepaald en geaccepteerd door alle, dat werk ten behoeve van het bouwen van een eerlijke, evenwichtige en duurzame wereldorde die menswaardig bestaan van de mensheid zou zorgen.
Bijsluiter van het Global Policy Forum 'De moderne staat in het tijdperk van de sociale diversiteit "

straddle 8 september 2011 20:55

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door corse;5676878Wall Street financial analyst Michael Hudson:
[url
http://rt.com/programs/spotlight/financial-woes-economic-forum/[/url]

Zeer interessant: Analyse van de wereldeconomie en de wereldcrisis!



Zeer goed verslag idd corse.

.

Nr.10 9 september 2011 01:40

1 Bijlage(n)
The EU-Russia Centre (Belgium): http://www.eu-russiacentre.org/
The EU-Russia Centre is an independent information and expertise resource for anyone interested in modern Russia, its democratic status and the future of EU-Russia relations. It seeks to promote closer ties between the EU and Russia, to develop ideas about the future of the relationship, and to ensure that both sides adhere to international standards concerning the key elements of a civil society such as democracy, civil liberties and an independent judiciary. The EU-Russia Centre began its activities in early 2006. Since then, it has firmly established itself as an independent pan-European organisation for people interested in Russia and the future of EU-Russia relations. It provides a forum and platform where European and Russian organisations and individuals can discuss their shared interests and promote greater mutual understanding.
(fig.: logo)

Nr.10 9 september 2011 01:52

1 Bijlage(n)
Yaroslavl Global Policy Forum 2011 (wikipedia)

Nr.10 9 september 2011 04:51

1 Bijlage(n)
chimerica

Nr.10 9 september 2011 04:57

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door corse (Bericht 5676878)
(Global political forum) September 08, 2011, The Russian city of Yaroslavl.

Wall Street financial analyst Michael Hudson:
http://rt.com/programs/spotlight/fin...conomic-forum/

Zeer interessant: Analyse van de wereldeconomie en de wereldcrisis!

Nr 10 op post hier!

Michael Hudson (economist) (wikipedia)

corse 9 september 2011 10:47

Wall Street financial analyst Michael Hudson:

http://www.globalresearch.ca/index.p...horName=Hudson

corse 9 september 2011 11:00

Latest Story:

Hudson in Russia: The Myth of Neo-Liberalism

http://michael-hudson.com/

freelancer 9 september 2011 12:10

"... de ontwikkeling van de moderne democratische staten..."

Boeiend... vooral met Rusland en..... het Italië van Berlusconi...

eno2 9 september 2011 13:08

Democracy is messy
but Messi is still the best:cheer:

corse 9 september 2011 19:03

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door eno2 (Bericht 5678805)
Democracy is messy
but Messi is still the best:cheer:

2015 AMERICA:
http://www.youtube.com/watch?v=2nx1U...eature=related

corse 9 september 2011 20:11

Pt. 1 America is worried about Chinese Takeover!

http://www.youtube.com/watch?v=c8z3e...eature=related

eno2 9 september 2011 21:51

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door corse (Bericht 5679692)

To messy for me:-(

Uitleg?

Nr.10 11 september 2011 01:19

1 Bijlage(n)
Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door freelancer (Bericht 5678668)
"... de ontwikkeling van de moderne democratische staten..."

Boeiend... vooral met Rusland en..... het Italië van Berlusconi...

Geen probleem: we lossen dat wel op.

Nr.10 11 september 2011 01:20

1 Bijlage(n)
Kers op de taart:

corse 11 september 2011 11:37

Kan het NATO clubje militaire bureaucraten, politiekers, wapenfabrikanten en petroleumhandelaars die de Libische oorlog organiseren ook meehelpen voor 30 jaar heropbouw van Libië en het begraven van de oorlogsdoden, niet met hun computer uiteraard maar met handenarbeid, of is deze oorlog voor hen maar een computerspel?
Is oorlog voor hen een factor dat hun verstand meer gewassen is dan hun lichaam?
Is dit NATO clubje gevrijwaard voor het Internationaal Strafhof in Den Haag?


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:23.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be