![]() |
verkoop overheidsactief
Citaat:
schrijver: Herman Daems Nu de vraag; bent U voorstander om dit op tafel te zetten? Of later? Bent U tegen? waarom? Welke activa zou U eerst op tafel leggen? Waarom? Ik ben van oordeel dat het eerste actief dat op tafel moet worden gelegd de aandelen Belgacom zijn. Wat cirque over benoemingen in een privé bedrijf zeg... iedereen weet toch heel goed dat dit allemaal politieke benoemingen en inmengingen zijn? Ik zou ook vooral op Vlaams niveau actief verkopen zoals de aandelen GIMV, PMV,... en ophouden met bossen op te kopen. Is dat nu echt een taak van de overheid; bossen kopen? Was ik een Waal dan zou ik ook die bossen eisen en de FN; wat doet die in overheidshanden? Op gemeentelijk niveau moet dringend eens de uitstap geëist worden uit energieleveranciers... fluxys, elia, infrax,... allemaal belastingen langs een omweg. De post heeft wat tijd nodig maar als ik me niet vergis zijn ze daar mee bezig. Ook de NMBS mogen ze beginnen klaarstomen om binnen tien-twintig jaar de weg naar de beurs te vinden. |
Laat ons Verhofstadt en Vande Lanotte terug binnen halen...
Want de privatiseringen die zij doorvoerden... waren allemaal ongelooflijk succesvol... 8O (cfr Electrabel) |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Ik ben alvast tegen |
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
OVerheidsbedrijven die verlies maken en met vakbonden te maken hebben die weigeren van efficienter om te springen met overheidsgelden mogen stante pedé verkocht worden. Het probleem is dat de vakbonden ook stante pedé de boel gaan plat liggen als er maar zou geraakt worden aan bijvoorbeeld de NMBS.
Verder is het niet noodzakelijk (of toch niet prioritair) om overheidsbedrijven die winst maken van de hand te doen. |
Citaat:
En daar zitten ook nog zo een pak "vaste" werknemers. Citaat:
|
Ik ben voor een sterke staat, dus ik ben tegen. de sale and lease back operaties waren natuurlijk gewoonweg onzin, dat wisten we toen al en dat zien we nu nog beter.
De grootste fout is trouwens geweest dat ze energie geliberaliseerd hebben, dat zouden ze van mij mogen terugdraaien. Maar dat wilt niet zeggen dat alles bij de overheid moet blijven. Belgacom is een bedrijf dat volop in een vrije markt zou kunnen en zelf moeten bewegen, ik zie dus niet in waarom de staat daar nog moeite moet voor doen, behalve het parkeren van vriendjes. De Post, in een wereld waar er meer en meer via het internet gebeurd, zou je kunnen zeggen dat de postbedeling minder en minder interessant wordt, gaat een privéfirma op den duur niet zodanig besparen dat de lagere klassen, meestal mensen zonder internet, geraakt worden? NMBS: radicaal tegen, openbaar vervoer moet zoveel mogelijk in staatshanden blijven. Dit is belangrijk voor de ganse maatschappij en hoort dus bij de kerntaken van een sterke overheid. |
Ik zou starten met onderaanneming.
Beterkoop, geen statuut en vooraleer de vakbonden het door hebben is het kalf verzopen. |
Citaat:
Moet de krant voor 8 uur in de bus vallen? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Ik zou het belvedere aan project ontwikkelaars verkopen om er een grote villawijk of zoiets op te zetten. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
(in ruil van gtransfers ► Waalse grond! :lol: ) |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:52. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be