![]() |
Mr negeert de eisen van fdf
http://www.standaard.be/artikel/deta...MF20110919_059
Citaat:
|
electorale zelfmoord MR in Brussel indien het FDF MR laat vallen.
of is dit misschien de bedoeling van de MR om Brussel te laten vallen? voorbereiding op ... |
Citaat:
Zitten momenteel bij elkaar. |
Als Maingain een beetje kloten aan zijn lijf heeft, dan dumpt hij de MR gewoon. Hoewel ik het dan nog steeds een imperialistisch zwijn ga vinden, zal hij bij mij alvast een trapje minder laag staan.
|
Citaat:
Benieuwd hoe het FDF zich hier uit spartelt . :cheer::cheer::cheer: |
Citaat:
:-P :twisted: :-P |
Maingain blijft met lege handen staan. Uit zelfrespect kan hij maar beter opstappen.
|
Het ziet ernaar uit dat het spel over is voor FDF http://www.hln.be/hln/nl/1274/De-for...et-MR-op.dhtml
|
Zondag valt de beslissing over de mogelijke stopzetting van het kartel.
http://www.standaard.be/artikel/deta...MF20110919_035 EDIT: peter1962 was me een seconde voor. :-) |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Het is wel de grootste partij in Brussel en zal zeker geen stemmen verliezen. Maingain for minister president in het Brussels gewest. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Op korte termijn (2012) kan hen dat stemmen opleveren, in brussel. Maar hun in wallonië opgerichte afdelingen zullen het kunnen schudden. FDF is een puur brussels fenomeen. Andere reden is dat ze nu hun laatste drukkingsmiddel op het federale niveau zelf kwijt zijn door hun eigen beslissing. Nog één keer zal maingain mogen opdraven bij de rtbf om de breuk toe te lichten met veel pathos, maar daarna zullen de media hem snel vergeten. De komende weken zullen politiek volledig in functie staan van de formatie, en wie er niet bij is, is snel vergeten.
Ik geloof overigens nooit dat Maingain op eigen kracht in 2014 met succes een gooi kan doen naar het minister president ambt. |
Verliest Vlaanderen zijn laatste verdediger? :(
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:56. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be