Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Immigratie en integratie (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Turken eisen "leedvergoeding" 104 milj (https://forum.politics.be/showthread.php?t=161579)

Quorn 11 oktober 2011 19:21

Turken eisen "leedvergoeding" 104 milj
 
Citaat:

"Duizenden Turken eisen van de Nederlandse overheid hun inburgeringsgeld terug. Ook claimen ze een vergoeding voor het ’leed’ dat hen is aangedaan met de verplichte inburgeringscursus, die drie weken geleden door minister Donner is afgeschaft. Totale claim: 104 miljoen euro."
http://www.geenstijl.nl/mt/archieven....html#comments

Ke Nan 11 oktober 2011 19:26

Hahahahaha!

Ratatosk 11 oktober 2011 19:41

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Ke Nan (Bericht 5738550)
Hahahahaha!

Het is niet omdat ze het claimen dat ze daarmee gelijk hebben.

Mahalingam 11 oktober 2011 21:54

De woordvoerder en eigenaar van die stichting is een letselschadeadvocaat geheten B. Coskun.
Zijn wachtkamer zit propvol Turken die geld ruiken en graag 250 euro aan hem geven om een claim in te dienen. Hij verwacht twintigduizend deelnemers te krijgen. Tel uit je winst. Dus hij heeft zijn schaapjes op de droge, wat het resultaat dan ook zal worden.

Het klinkt een beetje naar een standaard oplicht truc van de bende van Milli Gürüs.

andev 12 oktober 2011 16:52

Stuur die gasten terug naar hun land. Waarom zijn die zo stom hier te blijven rondhangen, in een land dat ze zelf hebben gekozen en waar ze zoveel leed aan over houden?
Eigen haard is goud waard... in Turkijë dan.
Veel mensen zullen ze met plezier uitzwaaien!

roger verhiest 12 oktober 2011 17:01

Gratis "airmiles" voor iedereen !

Marie van de koster 13 oktober 2011 10:13

Als de Turken hun "leedvergoeding" krijgen, zullen ze veel "leedvermaak" hebben :?

hurricane 13 oktober 2011 10:32

Ik vrees dat de 'kas voor vergoedingen' vrijwel leeg is.
Ik eis een vergoeding voor het onterecht gebruiken van dat geld, zonder enige inspraak van zij die het bijeengespaard hebben :evil:

smiley 13 oktober 2011 19:54

Citaat:

Mega claim van Nederlanders aan de staat

Deze actie vraagt om een reactie stelt de voorziter van de pas opgerichte vereniging “de verontruste Nederlandse burger” en overweegt de vereniging eveneens een claim bij de regering in te dienen wegens materiële en immateriäle schade, welke de Nederlandse autochtone burger geleden heeft en nog steeds leidt door de gevolgen van het te liberale immigratiebeleid van Den Haag, waardoor met name de Turkse en Marokkkanse immigranten door hun komst het land en de burgers schade zouden hebben berokkend met name door het uitblijven van integratie , de verhoging van de criminaliteitscijfers en de uit de hand lopende advocaat kosten.

De schade welke Turkse en Marokkkanse migranten de Nederlandse staat en daarmee de autochtone belastingbetaler in de afgelopen 10 jaar hebben berokkend, worden door de vereniging geschat op enkele miljarden en wenst de vereniging dat deze door de migranten worden terugbetaald via een extra belastingheffing of anders hun vertrek ten gevolge zullen hebben met terugbetaling van alle daaraan verbonden kosten.

http://www.newsgossipandmore.com/201...-aan-de-staat/
En gelijk hebben ze

Kawadude 14 oktober 2011 23:13

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Ratatosk (Bericht 5738578)
Het is niet omdat ze het claimen dat ze daarmee gelijk hebben.

Misschien niet, maar het feit dat ze het durven claimen zegt veel over hoe zij erover denken (nl. dat ze gelijk hebben...).

En met 'ze' en 'zij' bedoel ik de claimers, wie ze ook zijn!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:44.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be