![]() |
Op weg naar vlaamse minderheidsregering!!
Nu de groenen uit de formatie zijn geschopt wordt er nog maar slechts 49% van de vlamingen vertegenwoordig. Een historisch dieptepunt! Groen! en nva (de winnaars) worden in de oppossitie gezet en de grote verliezers (vld, cd&v en spa) mogen een regering gaan vormen. Precies de omgekeerde wereld.:roll:
Slechts 43 van de 88 zetels word langs vlaamse kant bezet, langs franstalige kant is dit 50 van de 62, of 80 % walen worden vertegenwoordigd. België is geen democratie en dat zal het ook nooit worden. De dominante franstalige regering (ps-regering?) waar ik zo voor vreesde zal er uiteindelijk komen. Het is een regelrechte schande!!!:evil: Hier nog een kameroverzicht: Som van het percentage van de Vlaamse traditionele partijen (CD&V, open VLD, SP.a) in Vlaanderen bij federale verkiezingen (kamer): - 1981: 74,33% - 1985: 77,83% - 1987: 76,5% - 1991: 68% - 1995: 71,5% - 1999: 63,16% - 2003: 69,5% - 2007: 68,66% (CD&V in kartel met NV-a) - 2011: 47,95%8O |
Ja hé, wat vooral frappant is dat ondanks de serieuze afstraffing voor die tripartite, ze toch maar beslissen samen te regeren. Ze trekken zich duidelijk geen zak aan van wat het volk beslist heeft. Het woordje 'volksvertegenwoordigers' is hier steeds minder op zijn plaats.
|
Een bewuste VL minderheidsregering is niet ideaal maar had een regering met 8 die nog linkser is dan de huidige vooropgestelde een beter alternatief geweest?
|
een vlaamse minderheidsregering die binnen het half jaar terug valt ...
een vlaamse minderheidsregering die de crisis, die ons te wachten staat, dient op te lossen ... |
Hoezo minderheid? In het parlement zal deze regering de steun van een Vlaamse meerderheid hebben: vld, cd&v, sp.a en groen.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Noemt dat geen postjes-geilheid ? Pleit je daar nu echt voor ? Is dat niet hetgene dat je als zuivere vlaams-nationalist zo graag wil bestrijden ? Of is het gewoon zo dat alle middelen goed zijn om de staatshervorming te torpederen ? Zeg dat dan gewoon... |
Citaat:
|
Citaat:
In tegenstelling tot de arrogantie van A. De Croo zal hij daar in de toekomst nog wel electoraal voor beloond worden. |
Citaat:
|
Citaat:
zodra dat gedaan is, gaan ze terug waar ze thuis horen: de kiesdrempel |
Het feit dat Groen zich geeneens met postjes laat betalen voor hun volksverraad bewijst de misantropie van die sekte.
Dit kadert in hun verbod van chocoladen sigaretjes, traaggroeiend gras, en ander wereldvreemde doelstellingen. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
!
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:18. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be