Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Over koetjes en kalfjes... (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Miracle stof van de bed (https://forum.politics.be/showthread.php?t=163124)

revoleto 13 november 2011 15:23

Miracle stof van de bed
 
De Heilige Profeet zei ons niet een toespraak wetenschappers en bewezen enige oprechtheid en dit getuigt dat hij niet spreekt van de passie ......
Kwam op de CNN artikel getiteld: "De legioenen van micro-organismen kan uw bed binnenvallen ', waar ze merkte veel van de onderzoeken op de aanwezigheid van grote aantallen micro-organismen dwalen onder de lagen van beddengoed, maar recent onderzoek heeft gewaarschuwd voor het groeiende probleem van bedwantsen, van mijten of bugs, die zich voeden met de resten van droog bloed of speeksel of zweet of andere resten van het lichaam in de familie.

Bugs en insecten, kunnen huisstofmijt smalle, maar zwaar op te lossen op uw huis en in het bed!
Het rapport, "National Association of Pest Management" in de Verenigde Staten, met 81 procent toename in de klinische verspreiding van bugs sinds 2000, werden behandeld 67% van de getroffen gebieden in hotels.
Experts zeggen dat de inspanningen om de bugs te verslaan en zich te ontdoen van hen kunnen hebben gedaan tijdens de jaren vijftig van de vorige eeuw, maar ze kwam terug vandaag en sterk, en leg de proliferatie van nieuwe soorten als gevolg van het gebruik van moderne pesticiden, samen met frequent reizen in de Verenigde Staten.

Zegt Howard Russell, een specialist in de behandeling van laesies in de Michigan State University: "Mensen kunnen overleven zonder voedsel voor een paar weken, maar de bug kan een heel jaar staan zonder eten, en voedt zich met bloed."
De bugs zijn insecten met zes poten storende en schadelijke niet meer dan een kwart centimeter in lengte en diervoeders 's nachts, en van links naar steken teken kan nodig krassen en kan leiden tot allergische reacties bij sommige mensen. Wetenschappers zeggen: het feit dat deze parasieten goed aan te passen .. Het is moeilijk om echt uitgehongerd.

Lijken de beet van bugs in de buitenste laag van de huid een kleine rode puntjes spannend het verlangen om te krabben impact. Sommigen, echter, kunnen de interactie die ze hebben met de steek en materialen geproduceerd door het insect op het moment, om een gebied van roodheid en zwelling te bereiken, waar een paar centimeter, die pijnlijk is op hetzelfde moment.
De bugs zijn geen "gesel" die alleen kan binnendringen uw bed, zijn er ook grot mot, die de gevoeligheid van ongeveer 10 procent van de mensen verhoogt, omdat die aanleiding kunnen geven tot een sterkere reacties bij mensen die lijden aan astma, aldus D. Clifford Bassett, allergie specialist in New York.

Alsof het "binnendringen" van die microscopisch kleine insecten met acht poten, niet walgelijk genoeg, Valos op zichzelf is niet veroorzaakt door het hoesten of niezen, maar hun uitwerpselen, 'uitwerpselen' is de oorzaak van, volgens deskundigen. Bassett raadt het gebruik van beddengoed "anti-allergisch" om infiltratie te voorkomen dat de mot plooien van dekens of kussens, en gewassen met heet water temperatuur van 130 graden Fahrenheit.

Mirakel in de Hadith
De Heilige Profeet vrede zij met hem niet uit het oog van een dergelijk verschijnsel als bedoeld in de laatste getuigen van de oprechtheid van zijn profetie te verliezen, zei hij: (Als een van je om te schuilen Vlenevd bed bed met de binnenkant van zijn onderste kledingstuk, het weet niet wat er achter hem) [Bukhari en Muslim].
In dit gesprek alert schepselen niet zien weten we niet, en deze wezens is niet mogelijk om te zien op dat moment, maar de Profeet waarschuwde dat de grootste, en hij wilde leren ons de basis van de Ved preventieve geneeskunde door middel van deze procedure: stof van het bed.

Natuurlijk, is vandaag de dag gebruikt voor de sterilisatie van materialen wetenschappers en adviseren wassen bed en gekoeld en geventileerd, en blootgesteld aan de zon, en de profeet op dat moment gaf ons een eenvoudige, praktische en passende ... Hij wees op het belang van de zorg voor schoon beddengoed, en vandaag hebben we moderne methoden van sterilisatie en hygiëne en de verwijdering van deze overlast insecten, het gebruikt moet worden.

Toch moet de gelovige van de Profeet aanwijzingen op te volgen is Vinvd bed voor het slapen, omdat deze procedure draagt bij aan het bed te ontdoen van een groot deel van de objecten vervelende ... Hoeveel kinderen gebeten door een spin thuis Sam was een oorzaak van de mortaliteit, zoals spinnen verborgen in de hoeken van het huis en onder het matras ... Hoeveel mensen gewond als gevolg van deze kleine insecten en niet in aanmerking worden genomen voor de begeleiding van de profeet.

Wij kunnen alleen maar bidden en herkennen dit ongeletterde profeet die leerde leerlingen, en wilde graag worden voorgelegd aan het volk wat goed is en dat de weg van hen wat schadelijk is, zo zegt hij in zijn recht: ((128) Thans is een gezant van uw eigen volk tot u gekomen, een uitmuntend persoon; het is droevig voor hem dat gij zonden begaat; hij is vol zorg voor u, en medelijdend en genadig omtrent de geloovigen.
(129) Indien zij zich afwenden, zeg: God is mijn helper; er is geen God buiten hem. Op hem vertrouw ik, en hij is de Heer van den grootschen troon. ") [Bekering : 128-129]. Voor de rest van het interview

filosoof 13 november 2011 15:38


revoleto 13 november 2011 17:40

Mijn lieve broer

Allah gebood profeten en boodschappers naar het rechte pad van God te noemen

Zo is het ook met gewone mensen die hebben gestudeerd wetenschap en religie moet de boodschap van de profeten dragen en verspreiden van de religie van God om alle segmenten van de samenleving, of vrouwen en kinderen en jongeren
Ik zag veel kinderen in de leeftijd van 13 vrijwillig bekeren tot de islam in Amerika, Duitsland en Egypte

God geleid je tot de islam

Bobke 13 november 2011 18:11

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door revoleto (Bericht 5799463)
Mijn lieve broer

Allah gebood profeten en boodschappers naar het rechte pad van God te noemen

Zo is het ook met gewone mensen die hebben gestudeerd wetenschap en religie moet de boodschap van de profeten dragen en verspreiden van de religie van God om alle segmenten van de samenleving, of vrouwen en kinderen en jongeren
Ik zag veel kinderen in de leeftijd van 13 vrijwillig bekeren tot de islam in Amerika, Duitsland en Egypte

God geleid je tot de islam

Hoe kunt gij weten wat Allah gebood ?
Profeten en boodschappers zijn gewoon mensen met een hoekje af.

revoleto 13 november 2011 23:50

http://www.almakan.net/vb/photos/image_130 4706062_578.jpg

http://media.kenanaonline.com/photos/12379 85/1237985040/gallery_1237985040.jpg?1299 821993

revoleto 13 november 2011 23:52

http://www.almakan.net/vb/photos/ima...706062_578.jpg

http://media.kenanaonline.com/photos...jpg?1299821993

revoleto 14 november 2011 00:08

Ja, mijn lieve broer

Enduring boodschap van de profeten in de heilige boeken en de Psalmen, de Thora en het Evangelie en de Koran komen allemaal uit God, de bron is niet een partner en hadden niet de eigenaar worden niet geboren
Schepping van het heelal en alles wat we weten en wat we niet weten
De boodschap van de profeten vele, vele mensen gebruikten het zonder het te weten, zoals de

Liefdadigheid aan de buurman, ter ere van zijn ouders, vriendelijkheid aan de armen en bezoek van de patiënt en praat met mensen van een hoge moraal en literatuur en voor degenen die hulp nodig hebben en niet overspel en niet stelen en niet om mensen bang te maken en maken heel veel goede zaken en goed te helpen

Dus deze mensen bekeren tot de islam want het is deze principes en zo veel meer dan
Daarom zijn deze mensen zeggen
Ik getuig dat er geen God is dan Allah en dat Mohammed de boodschapper van God en dat Jezus is de dienaar van God en Zijn Boodschapper

God geleid je tot de islam

Xenophon 14 november 2011 00:51

Aan oorlog had ik ook een broertje dood.

filosoof 14 november 2011 02:01

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door revoleto (Bericht 5799463)
Mijn lieve broer

Allah gebood profeten en boodschappers naar het rechte pad van God te noemen

Zo is het ook met gewone mensen die hebben gestudeerd wetenschap en religie moet de boodschap van de profeten dragen en verspreiden van de religie van God om alle segmenten van de samenleving, of vrouwen en kinderen en jongeren
Ik zag veel kinderen in de leeftijd van 13 vrijwillig bekeren tot de islam in Amerika, Duitsland en Egypte

God geleid je tot de islam

Ga eens met John & Mary babbelen: http://www.jhuger.com/kisshank.php

revoleto 14 november 2011 14:00

Ja, mijn lieve broer

God zegt in de Heilige Koran

(157) Die den gezant volgen; den ongeletterden gezant, dien zij in hunne boeken, in den Pentateuchus en in het Evangelie vinden aangeduid; hij zal hun gebieden wat rechtvaardig is en hun verbieden wat slecht is, en zal hun gebruik als wettig veroorloven van de dingen die vroeger verboden waren, en hij zal de dingen verbieden die slecht zijn, en hij zal hen van hunne zware lasten ontheffen en van de ketenen die op hen rusten. En zij die in hem gelooven, die hem vereeren en ondersteunen en het licht volgen dat met hem werd nedergezonden, zullen gelukkig zijn. (normen, 157)


(6) En toen Jezus, de zoon van Maria, zeide: O kinderen Isra?ls! waarlijk, ik ben Gods gezant, tot u gezonden, om de wet te bevestigen, die voor mij werd geopenbaard, en brengende goede tijdingen nopens een profeet, die na mij zal worden gezonden, en wiens naam Ahmed zal wezen. En toen hij hun duidelijke wonderen toonde, zeiden zij: Dit is klaarblijkelijk tooverij.( En Grade 6)

God geleid je tot de islam

revoleto 21 november 2011 19:44

Mijn excuses voor de vertraging in een antwoord

Ik was op vakantie

God geleid je tot de islam

Knipp 21 november 2011 20:19

Revoleto, heb je al een uitgever voor die dingetjes ?
Krijg ze nog net gedrukt voor kerstdag denk ik.
Zou je die dingen ook kunnen brengen 'live on stage', de mensen zijn Geert Hoste meer dan beu, ik zie echt grootse mogelijkheden !
Ben je vrij op kerstavond ??

Vlad 5 oktober 2023 05:05

Ondertussen in Parijs ...

Vlad 6 oktober 2023 06:59

Ook Antwerpse dokters zouden alarm slaan aldus de clickbaittitel van de GVA. De verrijking door Airbnb en de democratisering van het reizen en/of migratie ?

Jezus. Woonzorgcentrum.

Henri1 6 oktober 2023 07:12

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Vlad (Bericht 10247887)
Ook Antwerpse dokters zouden alarm slaan aldus de clickbaittitel van de GVA. De verrijking door Airbnb en de democratisering van het reizen en/of migratie ?

Bij echte vlamingen komen geen bedwanzen voor ?

Vlad 6 oktober 2023 07:15

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Henri1 (Bericht 10247889)
Bij echte vlamingen komen geen bedwanzen voor ?

Neen uiteraard niet. Er zit namelijk geen bloed in hun alcohol.

Vlad 6 oktober 2023 07:37

Kunnen bedwantsen zich makkelijk verspreiden in appartementsblokken ? De veranderende samenstelling van de inwoners brengt nogal wat problemen met zich mee (zo wordt er sinds kort geen GFT meer opgehaald omdat er teveel niet GFT in de bak belandde vermits almaar minder verrijkende inwoners kunnen lezen of Nederlands verstaan) en hopelijk worden bedwantsen niet het volgende probleem.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:04.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be