Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Partijpolitiek en stromingen (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Een kartel VLD en Groenen: is dat mogelijk ? (https://forum.politics.be/showthread.php?t=163195)

De schoofzak 15 november 2011 10:47

Een kartel VLD en Groenen: is dat mogelijk ?
 
Je kan al eens verrast worden in het leven:

http://www.gva.be/antwerpen/mechelen...6E3CA692D12D59

titel: Somers wil in kartel met Groen! naar verkiezingen 2012

Gemeentepolitiek is iets anders dan politiek op federaal of gemeenschapsniveau. Moet kunnen. Net zoals een verschil tussen de deelstaten en het huidig(-voorlopig) federale niveau moet kunnen.

Is het huidige Mechelse initiatief een aanval tegen de nva, of tegen de cd&v ? Of tegen beiden? Wie is de grootste dreiging ?


En een tip voor de mods: wordt het geen tijd voor een apart deelforum "gemeenteraadsverkiezingen 2012" ?

Citaat:

...
Zo willen Open Vld en Groen! nog meer groene ruimtes in de stad, en aantrekkelijke woonprojecten voor jonge gezinnen. Vandaag om 14u30 geven Somers en Groen!-parlementslid Kristof Calvo meer uitleg op een persconferentie.


Groen! is voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2012 een gegeerde bruid in de Dijlestad, want ook de sp.a van eerste schepen Caroline Gennez hengelde naar een samenwerking. Sinds 2007 vormen de socialisten in Mechelen samen met de stadslijst een coalitie. Die stadslijst bestaat uit liberalen, groenen en CDO, een scheurlijst van CD&V.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:12.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be