![]() |
Als Vlaanderen eigen ziekenfons heeft waarom geen eigen vakbond zoals de drie grote er is geen enkel vakaverbond dat dat echt vlaams is.
:vlaander: :cdvnva: :vlaander: |
Waarschijnlijk omdat er nog nooit iemand mee is begonnen en afgezien daarvan ligt de macht of de waarde van een vakbond bij de numerieke sterkte. Dat bepaalt hun gewicht in het sociaal overleg. Als ze niet representatief zijn (zoals ACV of ABVV) betekenen ze weinig of niets.
Een ziekenfonds beperkt zich hoofdzakelijk tot financiêle transacties en verzekeringen. Zolang die een positieve boekhouding kunnen voeren is het in orde. Dat kan je beginnen met een kleine tiental leden; voor een vakbond zie ik het niet gebeuren... |
bwa, in het ACV is er al een scheiding aan het groeien met hun Waalse collega’s.
|
Citaat:
Als je een nieuwe, onafhankelijke vakbond wil oprichten ga je gegarandeerd langs alle kanten aangevallen worden. Op legale of illegale manieren. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:48. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be