Cynara Cardunculus |
3 februari 2012 18:23 |
Draadje loopt al, maar met andere insteek.
Enfin
Ondertussen werd al klaarheid geschapen: niet alleen Smet wil apartheidsclubs, de zogenaamde allahtonen hebben ze zelfs al, maar zijn vragende partij voor meer geld waarschijnlijk.
Alleen staan die waarschijnlijk vermeld onder "moskee-activiteiten", zodat Europa kon reclameren omdat de racistische vlamingen te weinig "allochtonen" in hun midden hadden opgenomen;
We vermoeden nu maar dat ook de Poolse, Roemeense, en andere niet-islamitische allochtonen zich dus zullen aansluiten bij de niet-racistische muzelmaanse groepen?
Citaat:
Citaat:
De Raad van Europa lichtte onlangs het Vlaamse jeugdbeleid door en kwam tot de conclusie dat kwetsbare jongeren moeilijk hun draai vinden in het traditionele jeugdwerk. Het gaat daarbij om bijvoorbeeld jongeren in armoede, of allochtone jeugd, die geen aansluiting vinden bij pakweg scouts of Chiro. Vlaams minister van Jeugd Pascal Smet (sp.a) wil het probleem aanpakken door na te denken over een allochtone jeugdbeweging. "Kwestie van de jongeren vertrouwd te maken met jeugdwerk", zegt Smet in De Morgen.
(....)
De allochtone jongeren zelf zijn alvast vragende partij voor een aparte aanpak. Dat wordt bewezen door het grote aantal allochtone jeugdverenigingen dat al bestaat, stelt het Minderhedenforum, de spreekbuis van de etnisch-culturele minderheden. "Allochtone jongeren voelen zich vaak niet thuis in Vlaamse jeugdbewegingen. Dat is niet de schuld van die verenigingen, maar het is wel zo", zegt directrice Naima Charkaoui. "Vlaamse jeugdbewegingen zijn zelf vaak een soort van subcultuur, zeker diegene die niet in een stad zitten. Er zijn al zoveel subgroepen, dus waarom zouden mensen van een andere herkomst dat niet mogen doen?" Het Minderhedenforum ziet in de aparte allochtone jeugdverenigingen net een ideaal instrument om beter samen te werken. "Het biedt een makkelijk aanspreekpunt voor bijvoorbeeld de scouts."
|
http://www.vandaag.be/binnenland/896...in-scouts.html
Conclusie: "allochtonen" willen apartheidsgroepen zodat ze met de andere scoutsgroepen kunnen spreken....
Vermits die hun (gesubsidieerde) clubjes al hebben, zal Smet nu nog enkel apartheidsgroepjes voor de families Flodder en Tokkie moeten organizeren zeker?
|