Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Binnenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Crisismaatregelen terugschroeven? (https://forum.politics.be/showthread.php?t=167160)

Vito 3 februari 2012 12:24

Crisismaatregelen terugschroeven?
 
Momenteel worden wij Belgen door onze regeringen goed uitgemolken. Diverse nieuwe maatregelen zorgen ervoor dat de fiscale en parafiscale druk, die toch al niet gering was in dit land, nog de hoogte in gaan. Crisis, weet je wel.

Prima, maar ik denk dan: die crisis eindigt toch ooit? Zal men dan de wurggreep waarin men dit land nu houdt lossen? Zal men dan al die zware maatregelen ooit terugdraaien?

Ik vrees een beetje dat in goede tijden deze druk zal blijven bestaan en de regeringen die dan aan de macht zullen zijn met dat geld Sinterklaas zullen spelen. Eigenlijk zouden de politici een charter moeten ondertekenen waarin ze beloven hier een einde aan te maken zodra het economische klimaat keert. Maar ik maak me niet veel illusies, als ze al de grondwet niet wensen te respecteren (fraudemaatregelen van Crombez) wat zouden ze dan om zo'n belofte geven?

Vigilante VL 3 februari 2012 12:34

Neen, ze hebben weer een trigger-mechanisme ontdekt voor het komende decennium, waarop lustig zal getokkeld worden via het rating-terrorisme.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:47.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be