AsGardSGO |
4 februari 2012 15:41 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door HOUZEE !
(Bericht 5971425)
80 miljoen euro voor Bekaert .... is dat geen concurrentievervalsing ten aanzien van andere bedrijven ?
80 miljoen euro voor Bekaert .... een bedrijf dat GEEN belastingen betaalt.
80 miljoen euro voor Bekaert .... maar waar tegenover geen enkele concrete resultatenverbintenis stond.
Vorig jaar verklaarde minister-president Peeters in antwoord op een actuele vraag van het Vlaams Belang dat staalreus Bekaert 85 miljoen euro in Vlaanderen had geïnvesteerd en honderden mensen had aangeworven. Méér nog, Peeters stelde dat de topmensen van Bekaert hem hadden verzekerd dat “zij zelfs nog meer wilden investeren in Vlaanderen.” Daarenboven bevestigde hij dat de staalreus heel wat subsidies van de Vlaamse overheid had ontvangen en dus niet zomaar zou vetrekken.
Er stond dus niets op papier ???
Is het normaal dat zulke giganten geen belastingen betalen terwijl kleine KMO's kreunen en zuchten onder de belastingsdruk ? Waarom horen we UNIZO of het VBO daar nooit over klagen??
Een overheid met ballen zou er nu voor zorgen dat Bekaert het land wordt uitgesjot.. Maar neen in plaats daarvan gaan ze voor het personeel van Bekaert allerlei gunstmaatregeltjes gaan bedenken. Als men in een kleine KMO op straat belandt, heeft men als werknemer lang niet zoveel krediet/
|
Omdat dat aantoont waar het werkelijke probleem zit in onze samenleving en wat de oorzaak is van de gevolgen die we met zijn allen ondergaan.
Het is de graai cultuur en de loges, de ene beschermt de anderen, de ene dekt de andere toe maar ze blijven klaar staan met de messen om in de rug te steken.
Ondertussen op de KMO's, hun medewerkers van top tot bodem plast men op, zonder schande. Zo ook op de medewerkers van de multinational waar de top zelfs nog pissende op zijn 'ondergeschikte' lacht met het kopieergedrag daarvan naar de laagste niveaus door. De sukkels zorgen dat ik winst maak en blijven vrijwel in de kou staan, zeker als mijn winst afneemt en ik ze niet meer nodig heb.
Maar ja zolang men maar onderling verdeeld blijft en op elkaar afgeeft, zich met onbelangrijke details bezighoudt, op de vakbonden, de zwakken en werklozen afgeeft, of zelfs nog de schuld geeft van alles "wat mis gaat"...
Die bliksemafleiders maken het mogelijk dat ze ongestraft blijven verder doen en nog meer de duimschroeven op de werknemer zetten. Moderne slavernij en uitzuiging. Eentje die we nog tot op vandaag blijven slikken blijkbaar.
|