![]() |
schommelstoelen
Iemand enig idee waar ik een old-school schommelstoel kan kopen regio Limburg? Ik wil ook wel een beetje verder rijden als da moet.
|
|
Bedankt maar daar ben ik al langs gepasseerd in mijn zoektocht. Ik zou eigenlijk gewoon morgen ene fysiek willen oppikken ergens in een winkel. T'is zo een late moment impulsief goed idee, maar ik zou hem morgen moeten hebben, anders maakt het niet meer uit.
|
Bellen halen en betalen.
Opgelost? |
thanks voor de tip, had er idd nog niet bij stilgestaan. Het is echter Ikea geworden :) die hadden er op voorraad.
|
Citaat:
Edit: opgelost dus. |
|
Citaat:
Draai van eender welke ineenknutselstoel de vijsjes net niet vast genoeg en je hebt een schommelstoel. Easter Egg van Ikea. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Hoe groter en zwaarder, hoe sterker de aantrekkingskracht. Natuurwet dus geen probleem voor anarchisten. |
Citaat:
|
Citaat:
En groot en zwaar? Geen idee, wat ik wel weet is dat je maar zelden hele kleine dunne anarchisten ziet. De kans bestaat dus. |
Lekker anarchistisch bezig hier!!! Hehe, in elk geval, Thanks voor de tips iedereen maar mijn probleem is dus opgelost. :)
|
Citaat:
Wanneer is dat dan verandert? :D |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:27. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be