Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Persmededelingen (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Vlaams Belang: Filip Dewinter hoopt opnieuw op maximumstraf voor Sharia4Belgium-leide (https://forum.politics.be/showthread.php?t=169478)

Politics.be 1 april 2012 12:50

Vlaams Belang: Filip Dewinter hoopt opnieuw op maximumstraf voor Sharia4Belgium-leide
 
Filip Dewinter is tevreden dat de rechtbank zich bevoegd verklaard heeft in de zaak Fouad Belkacem, alias Abu Imran. De pogingen van Fouad Belkacem en zijn advocaat om de zaak te vertragen zijn mislukt. Deze uitspraak heeft bovendien een grote precedentwaarde. Het verspreiden van haatboodschappen via internet dient dus niet telkens voor het Hof van Assisen voor te komen, zoals de advocaat van Sharia4Belgium bepleitte, maar kan door een gewone rechtbank behandeld worden. Inhoudelijk bleven zowel de burgerlijke partijen (Centrum voor Gelijkheid van Kansen en Racismebestrijding en Filip Dewinter) als het openbaar ministerie bij hun eerder genomen standpunten. “Alle feiten zijn bewezen. Belkacem is niet meer dan een ordinaire crimineel die zich nu als professioneel haatzaaier ontplooit. Zijn uitspraken kunnen niet op een vreedzame manier gelezen worden”, zo verwoordde de openbaar aanklager het.

Filip Dewinter hoopt dat de maximumstraf tegen Fouad Belkacem gehandhaafd wordt. De Sharia4Belgium-leider Abu Imran is immers niet van plan om op te houden met het verspreiden van haatboodschappen. Hij zei dat deze ochtend duidelijk tegen de rechters. Hij zal dus ook in de toekomst blijven oproepen tot de gewapende jihad tegen alle niet-moslims.

Enkele Vlaams Belang-militanten voerden deze morgen actie aan de trappen van het justitiepaleis met de boodschap “Sharia4Belgium is terrorisme” en “Respect voor het gastland”.

De uitspraak is op vrijdag 4 mei.

Bron: politics.be

CyberpunX 1 april 2012 12:56

Die sharia groepering heeft ons al teveel geld gekost.
Gewoon buitenzetten en we spreken er niet meer over.

bf62 1 april 2012 17:51

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door CyberpunX (Bericht 6056253)
Die sharia groepering heeft ons al teveel geld gekost.
Gewoon buitenzetten en we spreken er niet meer over.

Je gaat de PS van de toekomst toch niet buitenzetten? Ik bespeur een ernstig gebrek aan verrijking bij je. :(

De Brabander 2 april 2012 13:58

Wie bedreigt België het meest? Een paar pipo's van Sharia of een meute met belastinggeld betaalde flaminganten? Ik eis dezelfde straffen voor N-VA en Vlaams Belang.

Distel 2 april 2012 14:31

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door De Brabander (Bericht 6057749)
Wie bedreigt België het meest?

De Waalse politici.

Citaat:

Een paar pipo's van Sharia of een meute met belastinggeld betaalde flaminganten? Ik eis dezelfde straffen voor N-VA en Vlaams Belang.
Je kan beter de oorzaak aanpakken ipv de gevolgen.

De Brabander 2 april 2012 14:39

Wat zitten jullie dan te zeveren over Sharia?

CyberpunX 2 april 2012 17:41

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door De Brabander (Bericht 6057749)
Wie bedreigt België het meest? Een paar pipo's van Sharia of een meute met belastinggeld betaalde flaminganten? Ik eis dezelfde straffen voor N-VA en Vlaams Belang.

En u zetten we op hetzelfde vliegtuig :lol: In de cargoruimte. :lol:

bf62 2 april 2012 17:58

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door De Brabander (Bericht 6057840)
Wat zitten jullie dan te zeveren over Sharia?

Waarom zever jij nog over België?

Citaat:

Sinds de snel-Belg wet in 2000 en het constant verkrachten van onze immigratie stop in 1974 heeft de Belgische nationaliteit dezelfde waarde voor mij als de rol WC-papier die in mijn WC hangt. Het Belgische establishment begrijpt niet waarom België uit elkaar valt, terwijl ze zelf verantwoordelijk zijn voor de drijvende kracht achter dit gebeuren. Het willen van 2 tegengestelde zaken is voor mij een hypocriete instelling die alleen nuttig kan zijn voor het zakkenvullende machtsgeile Belgische establishment. Ze hebben de antiracistische ideologie misbruikt/verkracht om hun macht veilig te stellen, het neergaan van ons mooie land en onze welvaart kan hun geen klote schelen. Ik stel me de vraag hoeveel macht het establishment nog gaat hebben nu onze maatschappij meer en meer begint af te glijden naar een anarchistische maatschappij. Zouden ze zo ver vooruit kunnen nadenken, denk je? Of gaan ze de wantoestanden door het verbrokkelen van onze sociale cohesie gebruiken om de touwtjes nog harder te kunnen aantrekken? Zodat we overgaan naar een fascistische/dictatoriale maatschappij die de toekomstige links denkende historici met plezier een rechts label gaan geven.
Bron: http://forum.politics.be/showpost.ph...9&postcount=55

Henri1 2 april 2012 18:31

Volgens mij is Dewinter en zijn extreem rechtse meute gevaarlijker dan Sharia en de hele Moslimwereld samen.

Nar 2 april 2012 18:38

Vrije meningsuiting :cheer:


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:35.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be