![]() |
Laat de Turken tot ons komen
Sinds men me in het Europese parlement op een dreigend toontje heeft verduidelijkt dat "Europa" zeker extra niet-Europese migranten 'nodig' heeft, leg ik sommigen dingen extra onder de loep.
Wie heeft bijvoorbeeld dit heugelijke nieuws gehoord op één van de staatszenders? -------------------- Citaat:
|
Citaat:
|
In totaal emigreerden in 2010 958.000 mensen naar Duitsland, terwijl 679.000 juist het land verlieten. Volgens het statistiekbureau heeft de immigratie daarmee het hoogste niveau bereikt sinds 1996.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Duitsland trekt op dit moment wel veel Europese migranten aan uit Spanje, Griekenland, Italie en nog steeds uit het Oostblok. Dat moet ook wel want zonder immigratie stevenen de Duitsers af op een demografische catastrofe: Nog maar 37 miljoen inwoners in 2055 |
commissie heeft geen wetgevende macht dus zo'n vaart moet het allemaal niet lopen.
Alvorens een wet gestemd wordt, moet nog de council en het EP ermee akkoord gaan. Lidstaten mogen ook nog een gele of rode kaart geven die het proces stilleggen. Maar dat we dit niet moeten toelaten mag duidelijk zijn. Men moet er wel bijzeggen dat dit nog niet uitgevoerd is of kan zijn en dat ook alle lidstaten en europarlementairen ermee akkoord waren. Niet alle problemen op de commissie afschuiven en het gebrek aan democratie erin... |
Citaat:
|
Kan iemand mij verduidelijken wat we met een bijkomende staat zoals Turkije zijn, buiten een bijkomende import aan arbeidskrachten die we niet nodig hebben en grotere concurrentie op de arbeidsmarkt...of wacht : moet ik echt geloven dat de EU er alleen is om het belang van de rijken te dienen ?
|
ik vrees van wel
|
Citaat:
|
Citaat:
Citaat:
|
http://www.express.be/business/nl/ec...nie/174933.htm
10 jaar geleden wezen enquetes in Turkije nog op een duidelijke meerderheid van Turken die bij de EU wilden,tegenwoordig blijft daarvan enkel nog een minderheid over. Eerlijk gezegd,Turkije heeft niks te winnen bij toetreding tot de EU,het niet-lid zijn hindert zelfs de handel niet. Bovendien heeft iedereen nu wel het onprettige gevoel dat zelfs de mensen binnen de EU zich beginnen afvragen of daar eigenlijk nog lang "voordelen" van zullen zijn ,van die EU,of van die EURO-zone,en wat deze dan wel mogen wezen... Lees: sommige dingen zijn gewoonweg te snel te groot,dat blijkt bij de eerste de beste crisis. :? |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:34. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be