Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Godsdienst en levensovertuiging (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=111)
-   -   How to Deal with Non-Muslims - Part 1 of 2 (https://forum.politics.be/showthread.php?t=171349)

Moor 20 mei 2012 19:26

How to Deal with Non-Muslims - Part 1 of 2
 
http://www.youtube.com/watch?v=YfSkIeEM7A8

maddox 20 mei 2012 20:07

Argh, na 15 seconden heb ik het opgegeven.

Diego Raga 20 mei 2012 22:08

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Moor (Bericht 6132884)

Waarom heb jij voorschriften nodig om met mensen om te gaan ?
En waarom ga jij anders om met niet-moslims, dan met moslims ?

marjan 4 juni 2012 16:25

Overal waar moslims in de meerderheid zijn, worden niet-moslims gediscrimineerd, vervolgd, zelfs verdreven en vermoord. Evangelisering is er verboden en in de meeste moslimlanden (zoals Azerbeidjan) is bezit van christelijke literatuur verboden.
Overeenkomstig de islamtische wet, worden niet-moslims van rechtswege behandeld als tweederangsburgers met minder rechten, de islamitische wet gaat immers uit van de ongelijkheid tussen moslims en niet-moslims: niet-moslims kunnen niet getuigen tégen een moslim en worden steeds in het ongelijk gesteld, benadeeld en gediscrimineerd....

Azerbeidzjan arresteert evangelisten en neemt hun auto in beslag

Tijdens een evangelisatieactiviteit zijn de evangelisten Ilgar Mamedov en Akif Babajev door de politie gearresteerd. Na een verhoor van 2,5 uur zijn zij weer vrijgelaten. Hun auto is in beslag genomen. De arrestatie vond plaats op 17 mei.

De beide mannen waren christelijke lectuur aan het uitdelen in het dorp Mudzjoek in het noorden van Azerbeidzjan, toen ze door de politie zijn gearresteerd. Na hun vrijlating is hun te kennen gegeven dat hun mogelijk een celstraf of een hoge boete boven het hoofd hangt. Hun auto is nog niet teruggegeven.

Beide mannen hebben een groot gezin. Zij maken zich ernstig zorgen over de toekomst als de dreigementen waar gemaakt zullen worden.

"De politie in Azerbeidzjan dreigt vaker met hoge boetes en celstraffen. Je weet nooit welke kant het daadwerkelijk opgaat. De mensen, die bedreigd worden, ervaren wel altijd een enorme onzekerheid hierover." Aldus Filip Uijl, voorlichter van stichting Friedensstimme.


Publicatiedatum: 25-5-2012
Auteur: Rik Bokelman
Copyright: www.cip.nl


-------------------------------------------------------------------------
© 2012 CIP.nl. Alle rechten voorbehouden.

Dixie 4 juni 2012 17:10

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Diego Raga (Bericht 6133122)
Waarom heb jij voorschriften nodig om met mensen om te gaan ?
En waarom ga jij anders om met niet-moslims, dan met moslims ?

als allahtonen maar kunnen discrimineren zeker?

thefishdoesntthink 4 juni 2012 17:21

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door marjan (Bericht 6153321)
Overal waar moslims in de meerderheid zijn, worden niet-moslims gediscrimineerd, vervolgd, zelfs verdreven en vermoord.

fout

http://youtu.be/Rn4ZX99Fbxs

Jews in Iran

Liederik 4 juni 2012 17:52

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Moor (Bericht 6132884)

Die voorschriften kunnen mij nu echt eens geen bal schelen.

Ik moet er mij niet aan houden, en alle moslims hier hebben zich aan de belgische wet te houden. Tot zover het probleem.

BonBon 4 juni 2012 17:54

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door thefishdoesntthink (Bericht 6153438)
fout

http://youtu.be/Rn4ZX99Fbxs

Jews in Iran

Sinds de jaren 70 is er een ware exodus van joden, christenen en ongelovigen, hun persentage van de bevolking is nu zo laag dat er inderdaad minder vervolging is. Wat een vooruitgang en vrijheid. :roll:

praha 4 juni 2012 18:41

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door BonBon (Bericht 6153501)
Sinds de jaren 70 is er een ware exodus van joden, christenen en ongelovigen, hun persentage van de bevolking is nu zo laag dat er inderdaad minder vervolging is. Wat een vooruitgang en vrijheid. :roll:

Moeten we daar dan uit besluiten dat voor de jaren 70 den islam ( je weet wel die godsdienst gebaseerd op dat onveranderbaar star middeleeuws schrijfsel ) dan toch weer net anders was ?
Of zou het eerder een combinatie van factoren betreffen ?


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:24.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be