Koenraad Noël |
19 juni 2012 19:53 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door C2C
(Bericht 6178005)
Maar serieus, het aantal handtastelijke sexuele intimidatie-freaks en pedofielen ligt toch opvallend hoger bij de CD&V en de NVA dan bij de sossen.
Da's ook logisch, want katholieken en vlaams-nationalisten zijn minder psychisch bevrijd dan linkse types. Rechts onderdrukt zijn gevoelens, en kan die dan ook niet tot volwassen emoties verwerken. Met alle gevolgen van dien.
|
Het is omgekeerd, helemaal omgekeerd. Zelfverklaarde linkse types deden in de jaren '60, '70 en '80 aan promotie van pedofilie. In Nederland had je bijvoorbeeld de de pro-pedofiele Nieuw-Malthusiaanse Bond en diens opvolger de Nederlandse Vereniging voor Seksuele Hervorming, wiens ideologie ook Etienne Vermeersch aanhing (die ook buiten die context verzoenende woorden over pedofilie heeft gesproken).
Als er een religieus type opduikt dat pedofiel is, is het ook overduidelijk een anti-conservatief type.
Neem nu Mgr. Vangheluwe, Eric Dejaeger, Piet Buysse, ... . Dat zijn allemaal van die zelfverklaarde linkse types, uitdragers van de letterlijke linkse kerk. Burgerlijk rechts is racistisch, ja, dat weten we allemaal, maar burgerlijk links is pedofiel.
Lees ook:
http://www.knack.be/opinie/vrije-tri...4768579272.htm
|