Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Buitenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Saoedi Arabië executeert weer iemand voor "hekserij" - coalitie van de willing nodig? (https://forum.politics.be/showthread.php?t=172562)

C2C 20 juni 2012 09:26

Saoedi Arabië executeert weer iemand voor "hekserij" - coalitie van de willing nodig?
 
Die achterlijke Saoedis.

In dat extreem islamo-nazistische land worden geregeld mensen vermoord omdat ze aan waarzeggerij of andere vormen van "magie" doen. Die worden dan beschuldigd van "hekserij".

=====
Saudi man executed for 'witchcraft and sorcery'

A Saudi man has been beheaded on charges of sorcery and witchcraft, the state news agency SPA says.


Saudi woman executed for sorcery
Saudi 'reprieve' in sorcery case
Protest at Saudi sorcery sentence

http://www.bbc.co.uk/news/world-middle-east-18503550
=====

Geef mij dan maar de seculiere Baath-partij van weleer, in plaats van die islamitische nazis.

Moet er een coalitie van de willing komen om dat hyper-corrupte, knettergekke regime van autocraten na decennia eindelijk eens omver te werpen?

We moeten daarvoor wel eerst een staatsgreep in de VS organiseren, want Saoedi Arabië controleert ongeveer 14% van Amerika's economie en de VS likken onvoorwaardelijk de hielen van dat land.

JanJanssens 21 juni 2012 19:25

Vs
 
Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door C2C (Bericht 6178815)
We moeten daarvoor wel eerst een staatsgreep in de VS organiseren, want Saoedi Arabië controleert ongeveer 14% van Amerika's economie en de VS likken onvoorwaardelijk de hielen van dat land.

O hai !

Ik denk niet dat een staatsgreep in de VS nodig is. Binnen "een zekere tijd" zullen de VS zichzelf, van binnenuit, vernietigen.

De geschiedenis leert ons dat (tot nu toe) geen enkele staat met ambities van wereldheerschappij het lang volgehouden heeft.

Ik zal het misschien niet meer meemaken, maar ik zal dan de nacht ingaan met de geruststelling dat ooit die geld-geregeerde VS in een totale chaos zullen ondergaan. (Evil grin).

Kthxbai,

Jan.

Dixie 21 juni 2012 21:09

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door C2C (Bericht 6178815)
Geef mij dan maar de seculiere Baath-partij van weleer, in plaats van die islamitische nazis.

tov de 14000 doden die gevallen zijn vanwege je Baath partij in Syrië valt dit nog goed mee maar idd verwerpelijk:roll:

Nr.10 21 juni 2012 22:44

Meer info over de Ba'ath-partij:
Ba'ath-partij


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:10.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be