KLassieke muziek voor de hangjongeren...
http://www.standaard.be/artikel/deta...MF20120718_169
Citaat:
KORTRIJK - Sinds drie uur woensdagmiddag is in het Kortrijkse Begijnhofpark klassieke muziek te horen. De stad wil daarmee het park aantrekkelijk maken voor jong en oud. Het project kon rekenen op grote persbelangstelling.
Klassieke muziek moet hangjongeren wegjagen
Met Le jardin féerique van Maurice Ravel werd onder grote persbelangstelling uit binnen- en buitenland het startschot gegeven van het nieuw project in het Kortrijkse Begijnhofpark. De West-Vlaamse stad wil met klassieke muziek het park aantrekkelijk maken voor oud, maar vooral ook voor jong.
|
Tja, hoe ver zal men het nog drijven...
Alleen, als de hangjongeren zouden verdwijnen uit het park...daarmee verdwijnen ze niet uit het stadsbeeld en zal straks één of andere wijk waar ze letterlijk en figuurlijk kunnen "hangen" grote verrijkingsmomenten kennen!
Misschien grote vliegenvangers, van het genre dat opgerold in een rond doosje zit, ergens opgehangen moet worden, eruit getrokken moet worden en inderdaad de vlieg die erop kruipt niet meer lost?
Misschien grote lokmodellen ophangen met gsm's, portefeuilles en handtassen er aan als lokmiddel? Gat in de multiculmarkt?
En nu nog een passende naam vinden voor het ding!
"Hangvangers"? Wie doet beter?
|