fbpolitics |
2 augustus 2012 02:28 |
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Bokkenreyder
(Bericht 6253841)
Aan Nederlandstalige kant slaan CD&V, Open Vld, N-VA, Groen en sp.a de handen opnieuw in mekaar. "Hierdoor is het eerste doel van de Open Lijst gerealiseerd namelijk de vereniging van alle Vlamingen op één lijst", aldus lijsttrekker Luk Van Biesen.
|
1 - Waarom konden ze dat niet doen bij de laatste verkiezingen waarbij NVA steeds bleef herhalen om een Vlaams front te vormen tegen de Walen en zich niet zo niet te laten bedotten?
2 - Opvallend dat de NVA niet van de partij is. Zonder NVA zal dit stukje Vlaanderen nog verder worden weggegeven, en moeten we er waarschijnlijk ook nog voor betalen.
3 - Waarom moeten we nog gaan stemmen, als het resultaat al op voorhand vast ligt? De democratie is volledig uitgehold, en slechts een schijnvertoning.
|