revoleto |
18 augustus 2012 17:09 |
Het ware potentieel***
Astronomen zeggen dat een asteroïde genaamd "AA29 2002" orbitale kat en muis spel speelt met de aarde door het delen van het dezelfde baan rond de zon. Ze zeiden dat deze asteroïde de aarde een keer en de andere keer laten we de aarde aan voorafgaan, maar een botsing tussen hen beiden is onmogelijk vooraf. De eerste asteroïde ontdekt om de Zon baan in bijna hetzelfde pad als de aarde zal haar dichtste benadering om onze planeet te maken voordat scharrelen weg voor 95 jaar.
In sommige opzichten, de Aarde en deze asteroïde zijn als twee raceauto's op een cirkelvormige baan, "aldus JPL Dr Paul Chodas, de ontdekker van het object ongewone beweging." Op dit moment is de asteroïde op een iets trager circuit net buiten de aarde, en onze planeet aan het inlopen is. "
Ook hij zeggen dat in 95 jaar de asteroïde zal de hele weg gevorderd rond om waar het aan het inlopen is naar de Aarde van achteren. Een vergelijkbare interactie met de zwaartekracht van zowel de Aarde en de Zon zal dan terug te duwen de asteroïde op een langzamer buiten spoor, en het patroon wordt herhaald. Om een waarnemer die zich verplaatst met de Aarde, de asteroïde lijkt op te sporen van een hoefijzer patroon.
Toen we naar buiten aarde naar de ruimte zien we rotsen, geweld, meteoren, stof en rook ...
Het is Gods genade dat Hij almachtig is had alle wetten in nauwkeurige systemen om onze aarde te redden van de meteoren benut te botsen met de aarde en ons pijn doen,
al deze worden begrepen door Allah de Almachtige door Zijn wetten en nauwkeurige systemen. Hier kunnen we begrijpen de heilige vers als God zegt: (Verily! Allah grijpt de hemelen en de aarde, opdat zij zich van hun plaats en als ze waren om af te stappen van hun plaats, is er niet een die hen zou kunnen vatten na Hem . Waarlijk, Hij is Verdraagzaam, Vergevensgezind.) (Surat Fatir-vers 41),
atheïsten maakte een grote fout toen ze dachten dat Allah de Almachtige grijpt hemelen en de aarde door Zijn hand, dat is een grote fout als Allah is de schepper van alle wezens en de juiste betekenis van het vers is, dat Hij gezegend worden een verheven grijpt elke dingen door precieze wetten en systemen om zo universum stabiel en georganiseerd. Dit is een bewijs van de eenheid van God, alsof er twee Goden, een van hen te vechten met de andere om zijn superioriteit te bewijzen. Vandaar dat Hij gezegend en verheven zegt:
(Had er daar geweest (in de hemelen en de aarde) âlihah (goden) naast Allah, dan voorwaar beide zouden zijn geruïneerd. Verheven is Allah, de Heer van de Troon, (High is Hij) vooral dat (slechte) zij met Hem!) (Surat al-Anbiyâ'-verse22).
De Koran tekenen
Uit het bovenstaande onderzoek kunnen we zien dat de asteroïde onze baan te gebruiken om de zon, zodat eventuele stoornis in de fysieke regels die het universum besturen zal een grote botsing die het leven zal eindigen op aarde veroorzaken. En door middel van oude studies kunnen we zien dat er miljoenen van de rotsen en asteroïden die zweeft rond de zon en het niet in zijn beweging kan leiden tot een grote botsing.
Daarom moeten we danken God is Hij gezegend en verheven voor Zijn genade als Hij zei:
(En Hij gaf u al hetgeen waar je om vroeg, en als je de telling van de zegeningen van Allah, nooit zul je in staat om ze te tellen. Voorwaar, de mens is inderdaad een extreem onrechtvaardige, een ongelovige (een extreme ondankbare, die ontkent Allah's Zegeningen van ongeloof, en het aanbidden van anderen naast Allah, en door gehoorzamen Allah en Zijn profeet Mohammed)) (Surat Ibrahim-vers 34). Ook Allah de Almachtige te bevestigen dat alles in het universum is in de maat, God zegt: (Allah weet wat elke vrouw baart en door hoeveel de baarmoeder te kort (van hun tijd of nummer) groter zijn dan of alles met Hem is (als gevolg). deel * All-Kenner van het onzichtbare en het zichtbare, de Grote, de Allerhoogste.) (Surat Ar-Ra'd-vers 8-9). kijken naar het woord
"In (door) deel ', dat is een bewijs dat alles in dit universum is volgens een precieze regels en voorschriften.
Hier hebben we te begrijpen dat het houden van al deze rotsen, meteoren, asteroïden, stof, enz. .......... uit de buurt van onze aarde wordt alleen gedaan door de oneindige macht van Allah door middel van verschillende fysieke regels. Ook Hij gezegend en verheven had gemaakt van de atmosfeer van de aarde om zo een dak te beschermen en ons te houden van de externe bedreigingen, zegt God: (En we hebben de hemel een dak, veilig en goed bewaakt Toch zijn ze zich afkeren van. de borden (dat wil zeggen zon, maan, wind, wolken, etc.).) (Surat Al-Anbiyâ'-verse32).
|