Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Binnenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Controle in Elsene zaterdagavond: 226 Processen-Verbaal (https://forum.politics.be/showthread.php?t=175663)

Groentje-18 27 augustus 2012 12:44

Controle in Elsene zaterdagavond: 226 Processen-Verbaal
 
De politie begint eindelijk verstand te krijgen en neemt de controle over plaatsen die ze verloren is terug, de resultaten zijn ernaar!
Hopelijk wordt er opvolging gegeven dmv gevangenisstraf, sterke waarschuwing of boete.
Boetes zouden overigens van de uitkeringen mogen afgaan, indien de persoon zogenaamd minvermogend is.

Citaat:

De Brusselse politie heeft tijdens een controleoperatie in de gemeente Elsene zaterdagavond maar liefst 226 processen-verbaal opgesteld. Twee personen werden opgepakt, één omdat hij bedreigingen had geuit en de tweede omdat hij dronken achter het stuur van zijn wagen zat, geen rijbewijs had, niet verzekerd was, illegaal in het land was en 13 gram drugs bij had. Dat meldt het Brusselse parket.

De controleactie was gericht tegen allerlei vormen van overlast. Zo stelde de politie 56 processen-verbaal op voor sluikstorten, 2 voor illegale affiches en 127 voor andere inbreuken zoals wildplassen, vervuiling van de openbare weg en het niet-opvolgen van politiebevelen. Er werden ook 41 verkeersinbreuken vastgesteld.
Ik vraag me af met hoeveel man die ter plaatse zijn moeten gaan en hoe zwaar gewapend, hoe ze zomaar de (valse) id-papieren van de verdachten hebben gekregen (of waren het allemaal klachten tegen onbekenden? :?) en hoop dat er vanavond geen wraakacties volgen. :?

http://www.standaard.be/artikel/deta...MF20120827_067

Anatomehelena 27 augustus 2012 13:06

Kijk eens door het raam. Staat uw wagen nog niet in de fik? 8-)

BonBon 27 augustus 2012 13:23

Ach, die staat morgen alweer op straat met een papiertje dat hij het land uit moet.

circe 27 augustus 2012 13:29

Voor rijden zonder verzekering krijgen ze een boete.
Met die boete gaan ze dan naar het OCMW

Het OCMW betaalt die boete en recupereert dat geld bij de belastingbetaler.

Moet er nog zand zijn?

Groentje-18 27 augustus 2012 14:43

Daarmee dus, men moet dit aftrekken van de uitkeringen, anders wordt het wat te gek voor woorden.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:24.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be