![]() |
belgie sponsort 165Meuro buitenlandse projecten om Kyoto te halen
Zijn we nu helemaal kierewiet geworden??
We geven geld aan china tot 165miljoen, per jaar, is goed voor 1.6miljard op 10 jaar om op papier te voldoen aan Kyoto??? Waarom elio di Pipo zit je dan die subsidies voor groene energie projecten in Belgie af te schaffen ??? Godverdomme toch, wat voor hersenloze bende is dat daar in Brussel. kunnen die gasten nu echt niet meer rekenen... Ze hebben liever China 1.65miljard rijker te maken met groene projecten dan hetzelfde bedrag te investeren in Belgie ??? |
Tja...binnen 100 jaar blikken ze terug over deze grap..."ze dachten er mee weg te komen door schone lucht te kopen op een ander"
|
Pas op, ze hadden die groene projecten ondersteuning nooit moeten afschaffen in Belgie...Echter de leveranciers van die projecten moesten eens stoppen met hun prijs door te rekenen.
Voor zonnepanelen telden ze gewoon de subsidie bevenop de nettoprijs, gevolg veel zuivere winsten voor zogenaamde leveranciers van groene projecten. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 04:15. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be