![]() |
Personeelslid Fedasil belaagd door Afghaan
Citaat:
Ik vind het onaanvaardbaar dat België dit soort mensen asiel geeft. |
En dan proberen ze het ook weer goed te praten met "Maar ook tussen andere bewoners komen er wel eens spanningen, net als in de gewone samenleving.". Bullshit dus, alsof wij om de haverklap homo's proberen te wurgen of vrouwen aanranden.
Afganen en andere islam oorsprongers enkel nog aanvaarden als het vrouwen zijn, homo's of ongelovigen, dat zijn de slachtoffers waarvoor asiel bedoeld is. En dan geen gezinshereniging natuurlijk of de rotzakken komen zo toch nog in het land. Hij heeft evenwel nog geen asiel gekregen, enkel een huis en uitkering in afwachting van een goed- of afkeuring binnen 10 jaar. :roll: |
Dit soort volk hebben we hier niet nodig. Als men de hier geldende vrijheden in het asielzoekerscentrum al gewelddadig afwijst, meteen terug het vliegtuig in. Weg met die ellende, je hebt bewezen dat je hier niet thuishoort. Dag.
|
Citaat:
Diene gast heeft groot gelijk: als ze hem terugsturen hangen ze hem op als hij toegeeft dat hij homo is! Hebben ze de dader al een nieuw sociaal appartement+uitkering+poetsvrouw gegeven? |
Citaat:
Wat mij betreft wordt dit homofobe geweld meegenomen in de beoordeling van zijn aanvraag en wordt die afgewezen. |
wat is dat toch met allahtonen en homofoob geweld?
|
Citaat:
|
Citaat:
http://www.huffingtonpost.com/2012/0...n_1412846.html |
Citaat:
|
Citaat:
|
Ook in Nederlandse asielcentra gebeurt het af en toe dat personeel moet vluchten voor de vluchtelingen.
|
eerst even een berichtje uit de maand juli:
Citaat:
Citaat:
bovenstaande is de politiek correcte berichtgeving van onze staatszender, hieronder hetzelfde feit verteld door HLN : Citaat:
Interessant toch hoe men in het politiek correcte taaltje steeds de meest ernstige feiten meent te moeten verzwijgen! Raar ook dat we niet mogen weten uit welk paradijselijke land deze azielige zoeker is gaan lopen. Stel je maar eens voor dat deze sukkelaar is gaan lopen omdat ze hem betichtten van messentrekkerij of dergelijke ocharme. |
Wat hebben we toch een geweldig asielbeleid...:?
Een bewakingsfirma er bij, 't kost nog geen geld genoeg... Hotels, asielcentra en zo meer is niet genoeg. Laat de asielprocedure lopen in het land van herkomst of zo, maar laat hier niemand binnen voor je zeker bent wie je in huis haalt... Je laat toch ook geen onbekenden in je huis om je daarna af te vragen of ze wel goede bedoelingen hebben... |
Ik begrijp nog altijd niet dat geweldplegers en misdadigers nog asiel kunnen krijgen of hun goedkeuring niet kunnen verliezen met terugwerkende kracht, het lijkt me de logica zelve.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:33. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be