![]() |
Heer verlos ons van de Paus
Die man houd er middeleeuwse denkbeelden op na.
http://www.nujij.nl/algemeen/paus-wi...20637884.lynkx |
Hij mag bundelen wat hij wil, hij zal er toch nooit in slagen.
|
De Katholieke Kerk alleen is te zwak, dus moet hij het van de moslim hebben wat Europa betreft. Waarom bekeert hij niet meteen? Wellicht is hij zijn Heilige Stoel nog niet beu.
|
Citaat:
Alleen het idee al. Ze zouden hem moeten arresteren en berechten. |
Citaat:
|
Citaat:
Derk is dus tegen godsdienstvrijheid... Althans voor de katholieken, tegen de islamieten is hij een ietsje verdraagzamer over het algemeen. |
Citaat:
Hij is echt niet goed snik. |
Citaat:
|
Wie neemt geloofsgeloof , instituut & hun boekskes + hun leiders nog serieus ??
|
Citaat:
|
Citaat:
Het wordt tijd voor een donkere lesbische pausin ipv van een hoogbejaarde verwarde man. |
Kan iemand mij uitleggen hoe het homohuwelijk het "traditionele huwelijk tussen man en vrouw" (sic) kan bedreigen? Kan iemand mij uitleggen hoe veel ellende op aarde aan homo's zou kunnen te wijten zijn?
Wat voor een achterlijke primaat is die kerel? |
Citaat:
Een groepering (de holebis) die naar buiten toe steeds meer kenmerken van een sekte vertoont (incluis dogmas en excommunicatie uit de gemeenschap voor diegenen die zich niet aan de verering van de sekte onderwerpen) en die in het streven naar hun rechten bereid zijn met de allerzwaksten in onze samenleving (kinderen) onnodige gezondheidsrisico's te nemen... Niet direct een verbetering denk ik. Gelukkig zijn er nog redelijk wat holebis en christenen die jou rabiate haat ten overstaan van hen niet nodig hebben om zonder al te grote waanzin hun eigenheid te beleven, binnen de normen van het aanvaardbare... |
Citaat:
http://www.simpsoncrazy.com/content/...-evolution.jpg |
Citaat:
Persoonlijk vind ik de paus een ongelofelijke oelewapper doch ik geloof voor geen seconde dat hij daadwerkelijk heeft opgeroepen tot "vernietiging van de homosexuelen". Zo dom is hij nu ook weer niet. Kritiek op religies valt alleen maar toe te juichen, maar doe het dan wel met gedegen bronnen aub. |
Citaat:
|
Los van de inhoud, hoeveel mensen zouden eigenlijk gelezen hebben wat de paus echt gezegd heeft? 1%? 0,5%?
|
Zolang hij niet oproept tot geweld mag Benny tegen zijn achterban van mij zeggen wat hij wil. Inclusief dat homo's en lesbiennes niet in zijn clubje thuishoren. Moest ik holebi zijn, zou ik me sowieso niet kunnen aansluiten bij een ideologisch clubje dat dit niet accepteert.
Als islamitische of katholieke of joodse holebi zou ik daarom massaal oproepen om die clubjes te verlaten (beetje sneu voor de islamitische holebis wegens beetje gevaarlijk voor de halswervels). Maar Benny moet zich wel mijlenver houden van de hier democratisch gestemde wetten; Mijnheer Benny is niet democratisch verkozen, heeft zijn eigen staatje en kan zich bijgevolg niet moeien met de Franse wetten op huwelijk. Wat gebeurt er trouwens met gehuwde holebis als ze in een land verblijven waar dat huwelijk nog niet is toegestaan? Mogen ze met twee in één hotelkamer? of moeten ze twee singles nemen? |
Kan iemand mij zeggen hoeveel verschillende goden we met zijn allen vereren. De paus is er toch maar één van. We zouden beter af zijn zonder al die afgoderij, maar dat zal helaas nog niet voor morgen zijn. Zelf weten we nog niets of heel weinig, maar volgens mij is dat al ruim voldoende om onze samenleving beter mee te organiseren. Alleen moeten we het willen en daarvoor evolueren naar verlichte overheden. Individueel kunnen we dat niet bereiken, maar waarom zouden overheden niet meer in die richting kunnen opschuiven ipv. te blijven hangen in dat menselijk ego gedrag. De bevolking zou moeten willen bestuurd worden door verlichte overheden. Wij, ook onze politici, mogen dus blijven wat we zijn, sjoemelaars, ego's, maar de overheden moeten dringend evolueren. Of is dit ook niet mogelijk?
|
http://www.nujij.nl/algemeen/paus-wi...20637884.lynkx
Citaat:
Ik vraag me af of zelfs doorwinterde katholieken die man nog ernstig nemen... :? |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:29. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be