Politics.be

Politics.be (https://forum.politics.be/index.php)
-   Buitenland (https://forum.politics.be/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Sharia !!! (https://forum.politics.be/showthread.php?t=182163)

pegasus6869 22 januari 2013 18:06

Sharia !!!
 
http://www.hln.be/hln/nl/960/Buitenl...hariawet.dhtml

En dit komt of is er reeds in alle europese steden !......Wanneer gaan de regeringen daar eens "KEIHARD" maar dan ook letterlijk" KEIHARD" tegen optreden ????
Dit zijn ONZE landen .....Absoluut niet van HUN.

D'ARTOIS 22 januari 2013 18:29

Daar gaan we dan. De eerste terroristische Islam-beweging binnen de EU die probeert hardhandig een Sharia af te dwingen en wellicht gaat dat lukken ook.

Ik ben bang dat de respectieve stadsbesturen niet durven op te treden en dan is een kleinschalige burgeroorlog niet ver weg meer wanneer de besturen inderdaad in gebreke blijven dit fenomeen grondig de kop in te drukken.

Ik ben pessimistisch gestemd over de afloop.

cookie monster 23 januari 2013 00:00

Ondanks:
Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Bron: HLN.be
Het stadsbestuur liet de posters met het opschrift "u betreedt nu een zone die onder de sharia staat - hier gelden islamitische wetten" meteen verwijderen.

Zoals het hoort !!

Vadsigheid is typisch een westerlingse ziekte aan't worden !!
Politiek is hiervan / hiervoor de oorzaak !!

Verder: Een vrouw is een levend individu !!!!
Geen opgelegd minderwaardigheidsgebruiksvoorwerp !!!!

-Jo- 23 januari 2013 00:19

Hahahaha, schitterend!
En dan nog in Londen!!!

Tja, het "vrije Westen" betaalt de prijs voor haar eigen leegheid, luiheid en domheid. Dit soort zaken zal in de toekomst alleen maar toenemen, tenzij men een radicale ommezwaai voorstaat die remigratie van de vreemdelingen naar de landen van oorpsrong beoogt.

Zich focussen op religie zal geen aarde aan de dijk brengen: de aanwezige vreemdelingen zullen zich nog meer aan hun eigen religie gaan vastklampen.

D'ARTOIS 23 januari 2013 02:05

Het is een feit: niemand schijnt nog enige interesse te hebben in het (behoorlijk) uitvoeren van werk en taakstelling. Wat dat betreft zijn politiek en overheid koplopers.

Carnivore 23 januari 2013 11:36

Dit is toch niks nieuws.

Ik weet dit al een jaar of 2.

D'ARTOIS 23 januari 2013 11:49

Correct. Het is al een behoorlijke tijd aan de gang en veroorzaakt door een overheid die niet de moed heeft het Islam-probleem aan te pakken.

Is ook moeilijk gezien het feit dat de UK wemelt van de Paki's en overige Islamieten uit voormalige koloniën. Er zijn wijken in Londen waar je niet (meer) kunt komen. Maar dat is niets vreemds meer aangezien elke grote stad wel van dit soort ghetto's kent.

circe 23 januari 2013 12:35

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door D'ARTOIS (Bericht 6508706)
Correct. Het is al een behoorlijke tijd aan de gang en veroorzaakt door een overheid die niet de moed heeft het Islam-probleem aan te pakken.

Is ook moeilijk gezien het feit dat de UK wemelt van de Paki's en overige Islamieten uit voormalige koloniën. Er zijn wijken in Londen waar je niet (meer) kunt komen. Maar dat is niets vreemds meer aangezien elke grote stad wel van dit soort ghetto's kent.

Labour heeft toegegeven dat ze dit zelf hebben gefaciliteerd om zo een groter kiespubliek te verkrijgen.

Maar ik vraag me in feite af: als ze nu beginnen met handjekap, voetjekap, stenigen en zweepslagen: worden die mensen dan nadien opgenomen in het westerse medische verzorgingssysteem? Ik bedoel maar: gaan ze nu handjekap doen en dan iemand levenslang op invaliditeitsuitkering zetten?

D'ARTOIS 23 januari 2013 16:21

Ik denk dat de Britse NHS (National Health Service) al de handen vol heeft aan alle Britse allochtonen die in sprinkhaanwolken het eilandenrijk min of meer in een culturele wurggreep houden.

Het is vijf over twaalf en het proces van stelselmatige verloedering is niet meer te stuiten, nog geholpen door de Anglo-saksen zelf die een stuk genetische Scandinavische gemakzucht hebben en dat al bij Hastings lieten merken, een duizend jaar geleden.

Als de Britse overheid (en niet te vergeten de burgerij) niet keihard inhaakt, zal het VK langzaam verzwolgen worden door de Islam.

Levy 24 januari 2013 02:55

nog geholpen entrance de Anglo-saksen zelf die een stuk genetische Scandinavische gemakzucht hebben en dat al bij Hastings lieten merken, een duizend jaar geleden.

-------------
http://www.CosplayDeal.com

zonbron 24 januari 2013 07:07

Sharia voor Europa, Sharia voor ieder en overal. :-P
:lolabove:

De elite en bepaalde politieke machten kennen het oeroude, meest gebruikte en nooit falende controlesysteem maar al te goed.

VERDEEL EN HEERS noemt dat spel, dat wordt ons heden nogmaals overduidelijk kenbaar gemaakt. Vergis U niet.

zonbron 24 januari 2013 07:21

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door D'ARTOIS (Bericht 6508056)
Daar gaan we dan. De eerste terroristische Islam-beweging binnen de EU die probeert hardhandig een Sharia af te dwingen en wellicht gaat dat lukken ook.

Ik ben bang dat de respectieve stadsbesturen niet durven op te treden en dan is een kleinschalige burgeroorlog niet ver weg meer wanneer de besturen inderdaad in gebreke blijven dit fenomeen grondig de kop in te drukken.

Ik ben pessimistisch gestemd over de afloop.

In Europa bestaan reeds jarenlang (decennia mss) bepaalde terroristische sleeper cells die deel uitmaken van die bende of aanverwante organisaties zoals de MB. Die wachten enkel op het 'juiste signaal' en dan mag iedereen in Europa ook Alluha Snackbar roepen bij de volgende krachtige ontploffing, net als in Syrie, Libie, Irak...

Maar zonder twijfel zal op dat moment de Europese overheid ons redden van verder onheil dankzij het verwezenlijken van een krachtige centraal geplande politiestaat.

Hopelijk loopt het anders af, maar Sharia... nee hoor, dat is niet aan mij besteed. Dank U.

Travis66 24 januari 2013 07:32

Sharia is een logisch gevolg van godsdienstfundamentalisme. Je kan sharia niet veroordelen zonder ook de basis, islam, te veroordelen.

En je kan Islam niet veroordelen zolang je zelf katholiek bent. Elk argument dat je opduikt, kan tegen jou gebruikt worden.

De enige oplossing tegen infiltratie van vreemde godsdiensten, is het volledig seculariseren van de maatschappij. Verbannen van godsdienst naar de priveesfeer. Religieuze symbolen, van welke aard ook, moeten als provocerend beschouwd worden. En zolang je de gematigde godsdiensten niet mee veroordeeld, wordt je onder de voet gelopen door de extremistische.

zonbron 24 januari 2013 07:51

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Travis66 (Bericht 6509632)
Sharia is een logisch gevolg van godsdienstfundamentalisme. Je kan sharia niet veroordelen zonder ook de basis, islam, te veroordelen.

En je kan Islam niet veroordelen zolang je zelf katholiek bent. Elk argument dat je opduikt, kan tegen jou gebruikt worden.

De enige oplossing tegen infiltratie van vreemde godsdiensten, is het volledig seculariseren van de maatschappij. Verbannen van godsdienst naar de priveesfeer. Religieuze symbolen, van welke aard ook, moeten als provocerend beschouwd worden. En zolang je de gematigde godsdiensten niet mee veroordeeld, wordt je onder de voet gelopen door de extremistische.

Syrie was tot voor kort een mooi voorbeeld van dat het ook anders kan, zonder Sharia.

De opmars van het Sharia-fundamentalisme in Europa kunnen we op naam schrijven van de Moslimbroederschap, een paar corrupte staatjes in de golf en vooral het westen dat met de voorvernoemden reeds decennialang samenspant. Ook onze overheid dus...

BTW : Sharia vernietigt de Islam van binnenuit door de aanhanger van deze opnieuw oud gedachtengoed op te dringen en het is trouwens niet enkel destructief voor de Islam zelf.

Sharia =/= Islam, het is een teletijdsmachine, terug naar het verleden (barbaarse toestanden). Het maakt mensen dom en vijandig. Sharia is de ondergang van de ware Islam.

D'ARTOIS 24 januari 2013 11:18

Het tonen van godsdienstige symbolen op zich, ach dat is nog het minste kwaad. Dat is niet zozeer het punt zolang het niet om pure provocatie gaat, zoals bv de burka dat zonder meer is. Maar een hoofddoekje, nee, niet direct.

Het gaat ook niet om het uit bannen van godsdienst, want ook dat is onmogelijk, het gaat om het NEGEREN van godsdienst.
Een ieder mag godsdienst bedrijven maar dan wel op individuele basis of in een daarvoor ingerichte plaats.
Maar het moet niet in het politieke geding worden gebracht.

Dus geen bijzondere voorkeuren voor godsdiensitige groepen.
Gelijke monniken, gelijke kappen.

tomm 24 januari 2013 12:38

Citaat:

een paar corrupte staatjes in de golf
Die staten financieren niet alleen islamism in de Islamitische wereld, maar ook in Europa, bijna alle extremistische moskeeën en madrasa's in West-europa werden gefinancierd door Saudi Arabië.

Maar in plaats van daar iets aan te doen gaat het westen nog dichter aanschuiven bij deze tiranieën, net alsof er nooit een 11/09 was.

http://www.sunnewsnetwork.ca/sunnews...17-125644.html

Munglik 24 januari 2013 12:40

Postertjes ophangen mogen ze van mij zoveel ze willen.
Als ze de wet overtreden zullen ze uiteraard gestraft moeten worden.

tomm 24 januari 2013 13:28

Het Westen kan een voorbeeld nemen aan Rusland: Toen Saudi ArabiË aankondigde een moskee te willen bouwen in Moskou, kon dat enkel op voorwaarde dat de Russisch-orthodoxe kerk een kerk kon bouwen in Saudi-Arabië. De moskee kwam er niet.

http://www.jihadwatch.org/2008/11/sa...in-arabia.html


en ook dit: in Tajikistan, een islamitisch buurland van Afghanistan met dezelfde taal en cultuur, verbiedt de regering minderjarigen om een moskee of islamitische school binnen te treden! Als dat toch gebeurt, zullen de ouders zwaar gestraft worden.

http://www.osw.waw.pl/en/publikacje/...tering-mosques

Ook de Sovjets wisten exact hoe ze met radicaal islamisme moesten omspringen. Hoewel islam als religie toegelaten werd (in tegenstelling tot onder het tsarisme) werden veel moskeeën gesloten, werd de hoofddoek verboden, en radicale imams die zich tegen het Sovjet bestuur en de nieuwe, moderne maatschappij verzetten kregen een enkeltje naar de Gulag.

Als gevolg daarvan zijn landen als Tajikistan, Azerbaidjan of Kazakhstan vandaag bij de meest seculiere moslimlanden ter wereld, met volledig gelijke genderrechten.


They point to the fact that Moscow has only five mosques despite a population of 2 million faithful, and say that repeated applications to build more have been refused.

"We can talk about the need to protect the religious freedoms and sentiments of all Russians," he said, "but at the end of the day there is a distinct feeling that some religions are simply more equal than others."

http://www.reuters.com/article/2012/...89K0C120121021

Luister, ik vind, net als veel Russen, dat moslims het recht moeten hebben hun religie te belijden. Echter, ze moeten beseffen dat ze in een land wonen waar de grote meerderheid van de bevolking christelijk is, en ze dus hun godsdienst kunnen uitoefenen en religieuze symbolen dragen, maar wel in de privé-sfeer. Degene die dat niet beseffen, zullen daar de gevolgen van dragen.

De meeste moslims beseffen dat wel, in in de islamitische stad Kazan op 1000 km ten oosten van Moskou zie je dat de orthodoxe kerk en de moskee vlak naast elkaar liggen. Religieus gemengde koppels, de meeste dus, trouwens eerst voor de moskee en nadien voor de kerk. Er zijn wel radicale moslims, maar de veiligheidsdiensten hebben hen in het oog.

zonbron 24 januari 2013 17:43

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door tomm (Bericht 6509979)
Die staten financieren niet alleen islamism in de Islamitische wereld, maar ook in Europa, bijna alle extremistische moskeeën en madrasa's in West-europa werden gefinancierd door Saudi Arabië.

Maar in plaats van daar iets aan te doen gaat het westen nog dichter aanschuiven bij deze tiranieën, net alsof er nooit een 11/09 was.

http://www.sunnewsnetwork.ca/sunnews...17-125644.html

Inderdaad @tomm, dit reeds decennialang. Geen haan die er naar kraait in Europa. Maar die gevaarlijke extremisten in Mali bvb. moeten nu wel dringend verdwijnen...

Het zou lachwekkend zijn indien het niet zo verontrustend was, het is duidelijk dat de handige tools van het westen aka extremisten gesteund door(via) de golfstaatjes, heden in groten getale aanwezig in Europa, in de nabije toekomst nog een bepaalde taak te wachten staat (Aluha snackbar), waarschijnlijk grootser dan 9/11. Het westen keurt dit blijkbaar allemaal 'oogluikend' goed, meer zelfs ze staan achter het project. Verdeel en heers... zum...

Ook ondergraaft dit extremisme de Islam zelf.

zonbron 24 januari 2013 17:56

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door tomm (Bericht 6510063)
Het Westen kan een voorbeeld nemen aan Rusland: Toen Saudi ArabiË aankondigde een moskee te willen bouwen in Moskou, kon dat enkel op voorwaarde dat de Russisch-orthodoxe kerk een kerk kon bouwen in Saudi-Arabië. De moskee kwam er niet.

http://www.jihadwatch.org/2008/11/sa...in-arabia.html


en ook dit: in Tajikistan, een islamitisch buurland van Afghanistan met dezelfde taal en cultuur, verbiedt de regering minderjarigen om een moskee of islamitische school binnen te treden! Als dat toch gebeurt, zullen de ouders zwaar gestraft worden.

http://www.osw.waw.pl/en/publikacje/...tering-mosques

Ook de Sovjets wisten exact hoe ze met radicaal islamisme moesten omspringen. Hoewel islam als religie toegelaten werd (in tegenstelling tot onder het tsarisme) werden veel moskeeën gesloten, werd de hoofddoek verboden, en radicale imams die zich tegen het Sovjet bestuur en de nieuwe, moderne maatschappij verzetten kregen een enkeltje naar de Gulag.

Als gevolg daarvan zijn landen als Tajikistan, Azerbaidjan of Kazakhstan vandaag bij de meest seculiere moslimlanden ter wereld, met volledig gelijke genderrechten.


They point to the fact that Moscow has only five mosques despite a population of 2 million faithful, and say that repeated applications to build more have been refused.

"We can talk about the need to protect the religious freedoms and sentiments of all Russians," he said, "but at the end of the day there is a distinct feeling that some religions are simply more equal than others."

http://www.reuters.com/article/2012/...89K0C120121021

Luister, ik vind, net als veel Russen, dat moslims het recht moeten hebben hun religie te belijden. Echter, ze moeten beseffen dat ze in een land wonen waar de grote meerderheid van de bevolking christelijk is, en ze dus hun godsdienst kunnen uitoefenen en religieuze symbolen dragen, maar wel in de privé-sfeer. Degene die dat niet beseffen, zullen daar de gevolgen van dragen.

De meeste moslims beseffen dat wel, in in de islamitische stad Kazan op 1000 km ten oosten van Moskou zie je dat de orthodoxe kerk en de moskee vlak naast elkaar liggen. Religieus gemengde koppels, de meeste dus, trouwens eerst voor de moskee en nadien voor de kerk. Er zijn wel radicale moslims, maar de veiligheidsdiensten hebben hen in het oog.

In dit geval doet Rusland het nogmaals veel beter dan Europa, een mens zou zich gaan afvragen : "Waarom toch ?". Het kan duidelijk anders, maar goed, laten we hier eerst nog een paar (duizendtal) moskeeën bijplanten, SA & de MB brengen alles in orde ($). Nadien stellen we ons de nodige vragen, wanneer het te laat is natuurlijk.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:13.

Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be