circe |
16 februari 2013 17:12 |
Ook leuk dat de TS de titel zelfs niet weergaf :
Citaat:
Nieuwe nazi's zijn links
Autonome Nationalisten brengen extremismen samen
|
Nationaal Socialisten waren toch altijd al links?
Citaat:
Daarop is het ineens niet langer de Jeugd Tegen Zinloos Geweld, maar zijn het de Autonome Nationalisten (AN) die oproepen te betogen: ‘er moet iets gedaan worden aan het anti-Vlaams en anti-blank racisme dat reeds tot te veel gevallen van zinloos geweld heeft geleid. Wie werd in Brussel nog nooit uitgemaakt voor vuile Vlaming? Wie herinnert zich de Nederlandse scheidsrechter die door vier Noord-Afrikanen werd doodgestampt?' En wat verder: ‘stop de “eigen volk laatst”-politiek. Wij zijn het beu om als vreemdeling behandeld te worden in ons eigen land.' Om te eindigen met het vetgedrukte: ‘Baas in eigen land.' (Voor uw leesplezier hebben we de taalfouten en veelvuldig gebruikte uitroepingstekens weggelaten.)
|
Baas in Eigen Land? wat denken ze wel! weten ze nu nog niet wie hier de Baas is? En schrijven kunnen ze blijkbaar ook al niet, de dommerikken.
Citaat:
Rechts-radicalen dragen tegenwoordig, naast Keltische symbolen, ook hoodies en occasioneel een arafatsjaal gecombineerd met Che Guevara-T-shirt. Vorige weekend trokken de Vlaamse Autonome Nationalisten naar Parijs om te betogen tegen het imperialisme, een van de stokpaardjes van de beweging. Ze schaarden zich achter pamfletten van presidenten met dictatoriale trekken als Alexander Loekasjenko (Wit-Rusland), Vladimir Poetin (Rusland), Bashar el-Assad (Syrië) en bien étonnés de se trouver ensemble Hugo Chavez (Venezuela).
|
oesje... wat nu? Chavez bij de verkeerden? en Poetin niet goed? Dat men in Syrie ondertussen partij voor het moslimbroederschap moet kiezen wil je erbij horen, dat weten we al langer, maar wat heeft Loekasjenko nu weer niet politiek correct gedaan?
Citaat:
Hun hoofdslogan is ‘eigen volk eerst', maar dat gaat verder dan ‘aanpassen of opkrassen'. Ze zijn ervan overtuigd dat mensen moeten opgroeien in hun eigen biotoop en thuisland. Tegelijk tonen ze zich op sociaal-economisch vlak linkser dan sommige leden van de Partij van de Arbeid. Ze zijn Vlaams-nationalistisch, anti-kapitalistisch, anti-imperialistisch, anti-Amerika en hebben sympathie voor islamisten, Hezbollah en alles wat naar antizionisme ruikt.
|
oeis, nu gaat het hier helemaal de mist in. Hezbollah is toch geen foei? en anti-Amerika is toch "bank vooruit" en PVDA is ineens van de kleuterklas naar het eerste studiejaar dacht ik..... en nu is ammelaal FOEI?
En dan nu de WAPENFEITEN /
Citaat:
Hij weidde nog even uit over het eerste wapenfeit van de nieuwe groepering: een filmavond afgelopen maand in café De Klokke in Duffel, plek waar leden van Blood and Honour, Stormfront en Voorpost zich thuis voelen en ook het Vlaams Belang ooit zijn maandelijkse zangstonde hield.
|
Enfin, een vreselijk bedoening dat clubje! zéér gevaarlijk en onmiddellijk te verbieden.... ware het niet dat ze LINKS zijn?
|