![]() |
Klacht tegen verkiezingsslogan
Klacht tegen verkiezingsslogan
In de maanden voor de verkiezingen van 13 juni voerde het Brussels parlement campagne onder de slogan: "Democratie, logisch toch? Touche pas �* la democratie". Wat een campagne voor meer begrip en 'verdraagzaamheid' werd genoemd, was in feite vooral een campagne tégen het Vlaams Blok. Dat dit zomaar kan, op kosten van de belastingbetaler, daar mag je als democraat geen vragen bij stellen. Maar het strafste moet nog komen. Het Vlaams Blok sloeg de bal terug en pakte in Brussel -na de politiek geïnspireerde veroordeling door het Hof van Beroep in Gent- uit met een persiflage: "Vlaams Blok, logisch toch? Touche pas �* la democratie". Leuk gevonden en vooral terecht. Maar de zogenaamde 'democraten' konden er niet om lachen. Nee, zij hebben het monopolie op de 'democratie' ... En dus legde Magde De Galan (Parti Socialiste) klacht neer wegens ... 'plagiaat'. "De slogan behoort toe aan het parlement en niet aan een partij". Het Brusselse parlement daagt Johan Demol en Bart Laeremans voor de rechter en eist een morele schadevergoeding van één euro. Te gek voor woorden. Inderdaad. Maar ja, ze zijn weer goed bezig! |
Citaat:
|
:lol:
Oké, mensen, dus niet meer het woord "democratie" gebruiken in een zin. Want dan overtreed je de eigendomsrechten. En zelfs met die zin ben ik er over moest ik een Vlaams Blokker zijn. Hoe bekrompen kan men wel niet zijn. |
Magda
Magda?
Dat mag niet. Gewoon belachelijk. Een particrate verbiedt anderen te spreken over democratie. |
Citaat:
We zijn echter zover dat velen de toenemende beknotting van de vrije meningsuiting als volstrekt normaal zijn gaan beschouwen. Meer nog, vele 'democraten' weten in de verste verte niet eens dat we hier niet in een democratie leven maar in een particratie van het allerlaagste soort. |
Moet blok nu ook schadevergoeding eisen van die plezante mannen die veel reclame gemaakt hebben met hun affiches vol met persiflages van blok slogans zoals meer champagne minder sluitingsuren enz.. dezelfde kleur en druk als het Vlaams Blok zijn affiches. Ik vond dat grappig.
tjonge toch waar zitten al die verzuurde mensen toch... |
Moest het niet zo serieus zijn ik zou der best mee kunnen lachen...
|
Citaat:
|
Waar onze bestuurders zich toch belachelijk mee kunnen maken. Trouwens het brengt alleen maar reclame met zich mee voor het Vlaams Blok.
domme mensen dat dat zijn die tegenstanders van het Vlaams blok. Allez die """"grote""""" politici bedoel ik he |
Btw, aangezien het Vlaams blok ook in het parlement zetelt, heeft het dan niet het recht slogans die "eigendom van het parlement zijn" te gebruiken ?
Ik ben geen juridisch specialist, misschien kan een jurist hier meer verheldering inbrengen? |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:25. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be