![]() |
'Vliegende koe' doodt Turkse man
Het Turkse persbureau Anadolu meldt dat een 65-jarige Turk in de Turkse provincie Eskisehir door een 'vliegende koe' om het leven is gekomen. De koe werd door een vrachtwagen getransporteerd, maar wist zich tijdens de rit van zijn ketting los te rukken.
Even later sprong het dier van de wagen en landde op de Turk, die op dat moment zijn kudde naar huis dreef. De man raakte hierbij zwaar gewond. Hij is onderweg naar het ziekenhuis overleden. bron : Anadolu |
Citaat:
|
Citaat:
hoe is het nu met de koe? |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Gelukkig was het geen varken.
|
Citaat:
|
Niet vergeten dat het Vlaams Blok de enige partij is die de Vlamingen kan beschermen tegen Turkse vliegende koeien :twisted:
|
Het is allemaal de fout van politiek correcte linkse dictators.
|
Citaat:
Nietwaar, het is de schuld van de Vlaamsblokkers. Ze hebben stiekem de kettingen gesaboteerd. |
Wathever, zolang we het maar op "de politiek" kunnen steken, dan zijn we content en kunnen we zelf lekker apathisch blijven en in onze zetel verder kijken naar "Rad Van Fortuin".
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:43. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be