![]() |
"De ministers van BuZ van de EU heffen het wapenembargo tegen Syrië op"
Na twaalf uur vergaderen werd er geen overeenkomst bereikt. Daarom vervalt automatisch het wapenembargo tegen Syrië en is iedere lidstaat van de EU-27 vrij om te doen en laten wat het wil, wordt gemeld in de media. De titels luiden:
"De ministers van BuZ van de EU heffen het wapenembargo tegen Syrië op"Zie: De ministers van BuZ van de EU heffen het wapenembargo tegen Syrië op. BRON Deze perceptie wordt mogelijk moedwillig gecreëerd door de jodenpers. De feiten zijn dat dat wapenembargo niet werd opgeheven. Men kwam niet meer tot een overeenkomst, dat is in het geheel wat anders. Maar ga die nuance achteraf maar uitleggen aan de bevolking binnen en buiten de EU-27 ... het kwaad is geschied. Meer: The failure of the European Union to agree on a new arms embargo for Syria is undermining the peace process, Moscow says. But the delivery of S-300 surface-to-air missiles may help restrain warmongers. BRON |
Heel mooi. Zolang ze de belangen van de continentalen maar dwarsbomen. Heerlijk vind ik. Schijt aan Europa...:thumbsup:
![]() |
Oostenrijk gaat z'n 380 soldaten die op de Golan-hoogte gestationeerd zijn in verband met de VN-missie daar terugtrekken.
De 380 maken het merendeel uit van die missie. |
Oostenrijk stond op de vergadering van vorige week diametraal tegenover de Britten. Oostenrijk gesteund door Duitsland. De Britten gesteund door Frankrijk. De Britten spelen duidelijk binnen de EU spreekpop spelen voor de am. belangen. Dat is het bevel dat ze gekregen hebben vanuit Washington. Geen referendum. Binnen blijven en de boel naar uw hand zetten, of we spreken niet meer met u. Noteer ook: Britten en Fransen, dat zijn de twee van de voormalige mandaatgebieden.
|
Citaat:
Rusland stelt voor om de 380 Oostenrijkers die teruggeroepen worden te vervangen. |
Door Russische soldaten uiteraard.
Russia ready to join UN peacekeeping mission on Israel-Syria borderVoor een permanent lid van de VN-Veiligheidsraad zou dat echter niet mogen, luidt het bij de VN. “We are grateful to Russia for its willingness to send its troops to the Golan, but the disengagement agreement and the protocol between Syria and Israel do not allow the participation of the UN Security Council’s permanent member-states in the UNDOF,” he stated, as cited by RIA Novosti. |
Meer info over de Golan-hoogte op de website van de VN:
http://www.un.int/syria/golan.htm |
Putin Says Russia Can Replace Austria In UN Golan Mission |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:15. |
Forumsoftware: vBulletin®
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content copyright ©2002 - 2020, Politics.be